iMagazine

Aktualizacja pakietu iLife

10/02/2010, 09:24 · · · 4

W systemowych „Uaktualnieniach” pojawiła się paczka z poprawkami dla oprogramowania iLife. Obsługa iLife 9.0.4 ma 69.9MB

Zawiera zasoby systemowe, które są wykorzystywane w programach pakietu iLife oraz innych. To uaktualnienie poprawia ogólną stabilność Przeglądarki multimediów oraz pokazów slajdów iPhoto. Poprawia także zgodność Przeglądarki multimediów z programem Aperture 3.

To uaktualnienie jest zalecane dla wszystkich użytkowników programów iLife ’09, iWork ’09 oraz Aperture.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

RobertoR napisał(a):

Hmm u mnie nie ma tego uaktualnnienia

Dominik Łada napisał(a):

@RobertoR – a który masz iLife? Może to tylko dotyczy iLife’09?

KainArt napisał(a):

Moze to uaktualnienie jest zawarte w instalatorze Aperture 3
U mnie też nie jest dostępne do pobrania, ale instalowałem wcześniej Aperture

Dominik Łada napisał(a):

nie wiem, nie mam zainstalowanego Aperture 3. Uaktualnienie pojawilo mi sie w systemowym Software Update i tyle. Kliknąłem i się zainstalowało. Dziwna sprawa tak czy owak.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK