iMagazine

Aktualizacja oprogramowania bezprzewodowej klawiatury

11/02/2010, 02:29 · · · 3

Apple opublikowało aktualizacje oprogramowania najnowszej klawiatury bezprzewodowej zaprezentowanej pod koniec 2009 roku. Od momentu jej premiery oraz myszy Magic Mouse głośno było o problemie z bateriami działającym takim tandemie – podobno bardzo szybko się zużywały.

Najnowsza aktualizacja 2009 Aluminum Keyboard Firmware Update 1.0 ma 1,14MB.

Można ją pobrać bezpośrednio ze strony Apple – http://support.apple.com/kb/DL1003?viewlocale=en_US

Dajcie proszę znać jak teraz, po aktualizacji, zachowują się Wasze baterie – czy faktycznie problem został rozwiązany. Komentarze są do Waszej dyspozycji.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Max napisał(a):

Ja mam klawiaturę Alu Wireless model 2007 z updatem 1.1 i muszę powiedzieć, że naprawdę pomogło to uaktualnienie. Jeszcze do Magic Mouse by mogło wyjść jakieś uaktualnienie bo pożera baterie ;) W klawiaturze baterie trzymają REWELACYJNIE – pół roku potrafią wytrzymać ;)

Dominik Łada napisał(a):

pół roku to już coś, bo ten jeden miesiąc w Magic Mouse to jest jakaś lekka przesada…

McAr napisał(a):

Mi klawiatura padla po 6 tygodniach i dzis musialem wymienic baterie i zainstalowalem aktualizacje . Za to M.Mause jeszcze narazie trzyma i ma 50% mocy

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK