iMagazine

Aktualizacje: iPhone SDK 3.2 beta 3 z niespodzianką

24/02/2010, 10:34 · · · 1

Razem z prezentacją iPada został zaprezentowany pakiet programistyczny iPhone SDK 3.2. Dzięki niemu developerzy nie mając jeszcze urządzenia w ręku, mogą pisać pod niego aplikacje. Wczoraj pojawiła się trzecia już wersja beta tego pakietu. Wnosi ona dużo zmian do symulatora iPada.
Dogłębna jej analiza przynosi bardzo ciekawe odkrycia z których można wysnuć wniosek, że rawdopodobnie kolejne wersje iPhone’a lub iPada będą posiadały kamerę do wideo rozmów. Świadczy o tym fragment interfejsu z przyciskami do przyjmowania lub odrzucania rozmowy z obrazem. To prawie definitywnie potwierdza, że taka kamera będzie. Nikt nie zadawałby sobie trudu, żeby dodawać do systemu funkcjonalność która ma zostać później nie wykorzystana.
Dodatkowo analiza kodu wskazuje, że nowe iPhony będą posiadały aparat z lampą błyskową i zoomem.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Marcin Krzyżanowski napisał(a):

Moim zdaniem to świadczy tylko tyle że będą w końcu zewnętrzne kamery które mogą mieć lampę. Apple zapowiadało te zewnętrzne urządzenia przy premierze iPhone OS 3.0 ale dotychczas nie jest tego zbyt wiele, może zbliża się rewolucja w tym obszarze. Nie wydaje mi się żeby tego typu zmiany w API jednoznacznie oznaczały zmiany w samym produkcie Apple.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK