iMagazine

Pro Studio Series 2010 – po imprezie

26/02/2010, 12:38 · · · 5

Wczoraj, 25.02.2010, odbyła się impreza Pro Studio Series 2010. Była to pierwsza w tym roku impreza firmowana przez Apple i iSource.

Impreza z każdą edycją rozrasta się i przyciąga coraz więcej uczestników. Wczorajsza impreza skoncentrowana była na trzech tematach – Logic Studio, Final Cut Studio oraz rozwiązaniach Canona.

Co ciekawe firma Canon zdecydowała, że podczas Pro Studio Series 2010 odbędzie się Polska premiera ich najnowszego aparatu cyfrowego EOS 550D. W trakcie prezentacji Canona została przekazana, po raz pierwszy na Świecie, jeszcze jedna ważna wiadomość, o zbliżającym się nowym firmwarze dla aparatu EOS 5D Mark II.

W trakcie przerw w prezentacjach uczestnicy, których było wg organizatorów ponad 600, mogli odwiedzić stoiska wystawców firm Canon, Cortland, iSpot, Horn, MBS, creative tools, AudioTech, Beiks, Polsound, Ess Audio. Na stoiskach można było zobaczyć i przetestować najnowszy sprzęt do zastosowań audio i wideo.

Tradycyjnie już, Moje Jabłuszko było patronem imprezy. Mieliśmy swoje stoisko na którym prezentowaliśmy nasz magazyn oraz książki, którym patronujemy. Każdy mógł pooglądać „Być jak Steve Jobs„, „iWoza” czy „Planetę Google„, które dodatkowo były również do wygrania w losowaniu podczas przerwy w prezentacjach. Na wszystkie pytania czytelników na żywo odpowiadali redaktorzy naszego magazynu – Norbert Cała, Piotr Chyliński, Przemek Marczyński, Wojtek Pietrusiewicz i Mateusz Suski.

Wszyscy ci z Was, którzy nie mieli możliwości być osobiście na Pro Studio Series 2010, mogli oglądać naszą wiedeotransmisję na żywo. Transmisja była dostępna na naszej stronie www oraz na iPhonach/iPodach Touch od 12.00 do 17.00. Wg naszej wiedzy był to dopiero drugi w Polsce tego typu przekaz. Mamy nadzieję, że podobało się Wam, a ponieważ robiliśmy to po raz pierwszy i do tego na żywo, serdecznie przepraszamy za ewentualne potknięcia. Film zmontowany z relacji dostępny będzie niedługo na naszej stronie oraz na stronie firmy iSource.

Przy okazji tego wpisu, chciałbym serdecznie podziękować firmie iSource, dzięki której mogliśmy się Wam osobiście zaprezentować.

Drugą firmą, bez której udziału nasza obecność na Pro Studio Series 2010 byłaby mocno ograniczona to StreamOnLine – bardzo dziękujemy.

Bardzo dziękujemy też oczywiście wszystkim Wam, naszym czytelnikom, którzy odwiedziliście nas na stoisku oraz oglądali podczas przekazu na żywo na naszej stronie WWW.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z imprezy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

alchemic napisał(a):

Podoba mi się jak Dominik kształtuje młode pokolenie :)

Piotr Chyliński napisał(a):

A mnie intryguje, czy napis „staff” na rękawach dziewczyn z recepcji (zdjęcie 12) oznaczał „obsługa” czy „laska”.

Max napisał(a):

Heidi, trzeba było zapytać! Krępowałeś się? ;)

Moridin napisał(a):

Słuszne spostrzeżenie Piotrze — brak sprawdzenia takich informacji uważam za karygodny! ;-)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK