iMagazine

Początki Apple w Polsce

27/02/2010, 11:49 · · · 6

Jeśli narzekacie na ceny Apple w Polsce to warto zobaczyć co się działo na rynku 18 lat temu gdy Apple wchodziło na Polski rynek. Polecam Wam wywiad z Jakubem Tatarkiewiczem w nieistniejącym już magazynie Bajtek z września 1992 roku. Jakub Tatarkiewicz był wówczas przedstawicielem SADu, a opowiada min. o czasach kiedy Apple Macintosh kosztował go więcej niż Polonez.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Marcin napisał(a):

nic się nie zmieniło – dalej kosztuje więcej niż polonez :D

AR napisał(a):

Marcin: Dobra uwaga :)

Max napisał(a):

Bardzo ciekawe :) Uwielbiam takie powroty do przeszłości :)

Alik napisał(a):

Kombatanckie czasy… Dysk 20 MB ;) Pamiętam to mojego pierwszego blaszaka. Taki właśnie był. A teraz? Wchodzimy powoli w erę 2TB. Ale czy koniecznie liczba informacji, które zapisujemy jest tak dalece większa? Czystej treści jest kilka do kilkunastu kilobajtów. A reszta: wata, oprawa, ozdobniki…

Alik napisał(a):

PS. A jak już wspominamy – pamiętam jak czytałem ten numer już w drodze z kiosku, gdzie dostałem go z tzw. teczki ;) To se nevrati – i dobrze. :)

mantis30 napisał(a):

Ceny wyższe o ok. 30%-50%… Teraz jak porównany ceny w Polsce/Europie z cenami w USA to sprawa wygląda podobnie :>

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK