iMagazine

Aktualizacja oprogramowania Pro

03/03/2010, 22:27 · · · 1

W systemowych „Uaktualnieniach” pojawiła się paczka ProKit z poprawkami dla oprogramowania z linii Pro (Final Cut Studio, Final Cut Pro, Motion, Soundtrack Pro, DVD Studio Pro, Aperture, Final Cut Express, Soundtrack, Logic Pro i Logic Express). ProKit Update 5.1 ma 16,8MB i naprawia następujące problemy:

  • zachowanie aplikacji podczas przewijania okna
  • wydajność spowodowana wyciekami pamięci
  • niepoprawne wyświetlanie elementów interfejsu w niektórych oknach

Aktualizacja jest rekomendowana dla wszystkich użytkowników.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

Przyznam szczerze, że Aperture 3 znacznie przyśpieszyło po tej aktualizacji. W moim odczuciu przyrost szybkości działania jest jeszcze większy niż po wprowadzeniu wersji Aperture 3.0.1. Nie wiem jak to jest z innymi aplikacjami Pro.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK