iMagazine

TEDxWarsaw – relacja na żywo z SteramOnline

05/03/2010, 10:21 · · · 0

Zapraszamy w imieniu firmy StreamOnline na relację na żywo z imprezy TEDxWarsaw. Ze StereamOnline mieliśmy przyjemność współpracować w trakcie imprezy Pro Studio Series 2010 kiedy to dzięki właśnie SteraOnline mogliście na naszej stronie oglądać relację na żywo. Film zmontowany z materiałów nakręconych na żywo w trakcie imprezy niedługo pojawi się na naszej stronie.

Zapraszam do przeczytania wywiadu z Piotrem Chałupko, managing directorem StreamOnline, w najnowszym numerze Mojego Jabłuszka.

Poniżej kilka słów nt. TEDxWarsaw:

Drodzy Państwo, po raz pierwszy w Polsce odbędzie się TED Warsaw 2010 (5 marca w Warszawie od 10.00). Spotkanie, którego celem będzie zgromadzenie w jednym miejscy niesamowitych prelegentów, ale i niesamowitej publiczności!

Czym właściwie jest TED?
Główna idea opiera się na propagowaniu idei, pomysłów, koncepcji które są „Worth Spreading”. To hasło w głównej mierze określa TEDa. Czyli promocję pomysłów, które swoją jakością, przekazem, nieszablonowością warte są tego aby jeszcze więcej dowiedziało się o nich.

Wydarzenie będzie transmitowane online przez firmę StreamOnline www.streamonline.pl co ciekawe wykłady będzie można oglądać live an urządzeniach iPhone bezpośredni adres

http://www.streamonline.biz/tedxwarsaw

Zapraszamy  http://tedxwarsaw.com/watch-live/


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK