iMagazine

Wyniki konkursu weekendowego dotyczącego iPada

17/03/2010, 10:58 · · · 1

W weekend ogłosiliśmy konkurs dotyczący sposobu wykorzystania przez Was iPada, gdy będziecie już go mieli.

We wpisie mogliście też wziąć udział w ankiecie dotyczącej tego, czy będziecie chcieli kupić iPada czy nie, a jeśli tak, to jakiego. W ankiecie wzięło udział 255 osób, z czego w sumie 65% z Was planuje kupić iPada. Najpopularniejszy okazał się najtańszy model – WiFi 16GB (24%). Co ciekawe drugi pod względem popularności to najdroższy – WiFi+3G 64GB (20%). Z ankiety wynika też, że wszystkie modele będą mniej więcej porównywalnie popularne i nie ma wyraźnego faworyta, który odstawałby od innych.

W konkursie były w sumie 44 komentarze, spośród których nasza maszyna losująca, czyli tradycyjnie jest to serwis Random.org, wybrał komentarz numer 41 – gratulujemy czytelnikowi podpisującemu się „Cychol„.

Bardzo prosimy o kontakt na adres redakcji z maila, który posłużył przy podpisie w komentarzu. Książka „Być jak Steve Jobs” zostanie wysłana pocztą po potwierdzeniu adresu kontaktowego.

Nagrodę niespodziankę ufundowała firma iSource i jest nią przenośny głośnik Gear4 PocktParty Universal, który będzie na pewno też świetnie działał z iPadem.

Postanowiliśmy przyznać go czytelnikowi, który podpisał się jako „Jacek„, za zamiłowanie do czytania książek w wannie, co jest też naszym hobby ;-)

Bardzo prosimy o kontakt na adres redakcji z maila, który posłużył przy podpisie w komentarzu. Głośnik zostanie wysłana pocztą po potwierdzeniu adresu kontaktowego.

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mateusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Ehhh, było blisko ;) Gratulacje wygranym ;)