iMagazine

Wyniki konkursu weekendowego dotyczącego iPada

17/03/2010, 10:58 · · · 1

W weekend ogłosiliśmy konkurs dotyczący sposobu wykorzystania przez Was iPada, gdy będziecie już go mieli.

We wpisie mogliście też wziąć udział w ankiecie dotyczącej tego, czy będziecie chcieli kupić iPada czy nie, a jeśli tak, to jakiego. W ankiecie wzięło udział 255 osób, z czego w sumie 65% z Was planuje kupić iPada. Najpopularniejszy okazał się najtańszy model – WiFi 16GB (24%). Co ciekawe drugi pod względem popularności to najdroższy – WiFi+3G 64GB (20%). Z ankiety wynika też, że wszystkie modele będą mniej więcej porównywalnie popularne i nie ma wyraźnego faworyta, który odstawałby od innych.

W konkursie były w sumie 44 komentarze, spośród których nasza maszyna losująca, czyli tradycyjnie jest to serwis Random.org, wybrał komentarz numer 41 – gratulujemy czytelnikowi podpisującemu się „Cychol„.

Bardzo prosimy o kontakt na adres redakcji z maila, który posłużył przy podpisie w komentarzu. Książka „Być jak Steve Jobs” zostanie wysłana pocztą po potwierdzeniu adresu kontaktowego.

Nagrodę niespodziankę ufundowała firma iSource i jest nią przenośny głośnik Gear4 PocktParty Universal, który będzie na pewno też świetnie działał z iPadem.

Postanowiliśmy przyznać go czytelnikowi, który podpisał się jako „Jacek„, za zamiłowanie do czytania książek w wannie, co jest też naszym hobby ;-)

Bardzo prosimy o kontakt na adres redakcji z maila, który posłużył przy podpisie w komentarzu. Głośnik zostanie wysłana pocztą po potwierdzeniu adresu kontaktowego.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Mateusz napisał(a):

Ehhh, było blisko ;) Gratulacje wygranym ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK