iMagazine

Gratulacje dla Bartka Pilarczyka

22/03/2010, 15:12 · · · 2

Gratulujemy naszemu redakcyjnemu koledze, Bartkowi Pilarczykowi, podjęcia męskiej decyzji. Szanowne czytelniczki, od soboty, nasz korespondent z Australii niestety nie jest już wolny.

Bartku, pamiętaj, że od tej chwili ostatnie słowo należy do Ciebie….”tak jest kochanie!”.

Jeszcze raz – Bartku, cała redakcja jest z Tobą, trzymaj się!


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

s@ntee napisał(a):

Gratulacje! ;-)

Max napisał(a):

Przyłączam sie do gratulacji :) Wygląda na to, że wypad do Australii był po krokodyla, którego zażyczyła sobie wybranka ;) Rozbawiło mnie końcowe zdanie Dominika „Jeszcze raz – Bartku, cała redakcja jest z Tobą, trzymaj się!”. Czyżby luba Peelara naprawdę była tak okropna, że trzeba podtrzymywać go na duchu? ;)))

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK