iMagazine

Podaruj program z AppStore

22/03/2010, 22:37 · · · 7

Zauważyłem, że jak klikniesz w strzałkę obok ceny programu, w rozwijanym menu pojawia się możliwość kupienia go komuś w prezencie.

Czy była ta funkcja wcześniej? Jakoś nie zauważyłem tego przedtem.

W sumie fajna sprawa.

Przy okazji robiąc dziś zakupy w AppStore poprzez iPhone, zostałem przekierowany i zmuszony do przeczytania regulaminu sklepu, co wcześniej mi się nie przytrafiło.

7

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
andigGregoryNorbert CałaLitwas@ntee Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Chyliński
Gość

I mamy dowód, że nie przeczytałeś nawet wstępu :D W pierwszych akapitach, w opisie wprowadzonych do regulaminu zmian, Apple poinformowało o wprowadzeniu opcji podarunku. W sumie logiczne uzupełnienie listy życzeń.

s@ntee
Gość

Rotfl :d

Dosc często Apple funduje przyjemność przeczytania kolejnej wersji regulaminu;) a potem trzeba jeszcze raz poklikac, zeby ponosić zakup. O ile w iTunes drażni mnie to mniej, o tyle na iPhone wyrastają mi kly. Do samej ziemi i rysuja podłogę;)

Litwa
Gość
Litwa

Co jakiś czas zmienia się regulamin sklepu i wtedy zawsze jest przekierowanie do jego treści. Miałem tak już kilka razy.

Norbert Cała

Miałem o tym napisać, ale wstrzymywałem się do czasu jak będzie wiadomo jak to działa, a na razie nie działa :(. Cały proces zatrzymuje się na potwierdzeniu danych do płatności. Sprawdzałem na koncie francuskim i polskim.

Gregory
Gość

No jak nie działa, jak działa. Wczoraj sprawdzałem, można podarować program innej osobie, na liście zakupów figuruje to później jako „Gift for [adres email]”. Istnieją jednak dwa ograniczenia: po pierwsze, druga osoba musi mieć również polskie konto w iTunes. Po drugie… Drugie ograniczenie nie dotyczy polskiego iTunes/App Store, więc nawet o nim nie będę wspominał ;)

andig
Gość

Żadna nowość ;).