iMagazine

Podaruj program z AppStore

22/03/2010, 22:37 · · · 7

Zauważyłem, że jak klikniesz w strzałkę obok ceny programu, w rozwijanym menu pojawia się możliwość kupienia go komuś w prezencie.

Czy była ta funkcja wcześniej? Jakoś nie zauważyłem tego przedtem.

W sumie fajna sprawa.

Przy okazji robiąc dziś zakupy w AppStore poprzez iPhone, zostałem przekierowany i zmuszony do przeczytania regulaminu sklepu, co wcześniej mi się nie przytrafiło.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Piotr Chyliński napisał(a):

I mamy dowód, że nie przeczytałeś nawet wstępu :D W pierwszych akapitach, w opisie wprowadzonych do regulaminu zmian, Apple poinformowało o wprowadzeniu opcji podarunku. W sumie logiczne uzupełnienie listy życzeń.

Dominik Łada napisał(a):

Dlatego w redakcji to Ty czytasz wszystkie umowy ;-)

s@ntee napisał(a):

Rotfl :d

Dosc często Apple funduje przyjemność przeczytania kolejnej wersji regulaminu;) a potem trzeba jeszcze raz poklikac, zeby ponosić zakup. O ile w iTunes drażni mnie to mniej, o tyle na iPhone wyrastają mi kly. Do samej ziemi i rysuja podłogę;)

Litwa napisał(a):

Co jakiś czas zmienia się regulamin sklepu i wtedy zawsze jest przekierowanie do jego treści. Miałem tak już kilka razy.

Norbert Cała napisał(a):

Miałem o tym napisać, ale wstrzymywałem się do czasu jak będzie wiadomo jak to działa, a na razie nie działa :(. Cały proces zatrzymuje się na potwierdzeniu danych do płatności. Sprawdzałem na koncie francuskim i polskim.

Gregory napisał(a):

No jak nie działa, jak działa. Wczoraj sprawdzałem, można podarować program innej osobie, na liście zakupów figuruje to później jako „Gift for [adres email]”. Istnieją jednak dwa ograniczenia: po pierwsze, druga osoba musi mieć również polskie konto w iTunes. Po drugie… Drugie ograniczenie nie dotyczy polskiego iTunes/App Store, więc nawet o nim nie będę wspominał ;)

andig napisał(a):

Żadna nowość ;).

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK