iMagazine

Steve Jobs na konferencji dotyczącej transplantologii

22/03/2010, 15:48 · · · 1

W weekend odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez gubernatora Kaliforni, Arnolda Schwarzeneggera, na temat transplantacji organów. Niespodziewanym gościem specjalnym tej konferencji był Steve Jobs.

Możecie obejrzeć film z zapisu tej konferencji. Wypowiedź Jobsa zaczyna się około 13 minuty. Mówi w niej o tym, że w nadchodzącym tygodniu minie dokładnie rok od operacji przeszczepu wątroby, której się poddał, i która uratowała mu życie.

Podaje statystyki oraz zwraca uwagę na prawo, które w Kalifornii jest dosyć restrykcyjne jeśli chodzi o transplantacje organów.

Swoją drogą to jest niesamowite, że nawet na takim spotkaniu Jobs ubrany jest identycznie jak na swoich keynote. Tylko podczas gali wręczania Oskarów zrobił wyjątek.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

ksenofanes napisał(a):

Jak by na Oskary w tych dzinsach przyszedł, zapewne byłby gwiazdą wieczoru.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK