iMagazine

iPad będzie miał uniwersalną skrzynkę odbiorczą

23/03/2010, 21:29 · · · 3

Jedną z rzeczy, której brakuje mi w iPhonie i przez którą czasami dostaję szewskiej pasji jest to, że maile z różnych kont przychodzą do oddzielnych skrzynek. Gdy ma się kilka kont w telefonie, na które przychodzi wiele maili, trzeba czasami ostro „napukać się” aby wszystko przeczytać. Jestem przyzwyczajony do tego, że w komputerowym Mailu wszystkie wiadomości przychodzące lądują w jednej, nadrzędnej skrzynce odbiorczej – tzw „universal inbox„. Chciałbym mieć to samo w iPhonie.

Okazuje się, że w iPadzie Apple wreszcie wprowadzi tą funkcjonalność. Odpowiedź na pytanie o taką właśnie funkcjonalność dostał pewien użytkownik, który wysłał maila do samego Steva Jobsa. Steve Jobs, który ostatnio niebardzo rozumiem dlaczego, ale mocno ożywił się w kwestii odpowiadania na maile użytkowników, krótko odpowiedział ze swojego iPada – „Yep”….tzn, że będzie.

I dobrze. Na to czekałem. Ciekawe tylko czy „universal inbox” wejdzie też wraz z iPhone OS 4.0 do pozostałych produktów Apple, czyli iPhone i iPod Touch.

Przy okazji odpowiedzi Steva Jobsa na maile, dowiedzieliśmy się, że mamy nie przejmować się w kwestii rozwoju nowych Macbooków, nie będzie wsparcia dla Picasy w iPadzie oraz, że w przypadku iPada będzie opcja synchronizacji dokumentów pomiędzy Google Docs i iWork.com lub iDisk.

Zastanawia mnie też, czy na te wszystkie maile, które ostatnio zostały opublikowane faktycznie odpowiada sam Steve Jobs?

Źródło: TUAW


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Bartek napisał(a):

Dominik pytanie brzmiało : Czy iPhone otrzyma kiedykolwiek uniwersalną skrzynkę odbiorczą? Tak więc należy oczekiwać, że pojawi się zarówno w iPhone jak i iPadzie jak iPodzie touch.

WojtaSS napisał(a):

a mnie zastanawia jaki jest adres do Steva. i czy to rzeczywiście on odpisuje na te meile

Janusz napisał(a):

czy sam odpisuje nie wiem, ale adres jest podany: sjobs@apple.com :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK