iMagazine

iPad jednak z kamerą?

24/03/2010, 09:45 · · · 5


Z zaprzyjaźnionego serwisu komputerów Mac i iPhonów – MacLife dostaliśmy bardzo ciekawe zdjęcia i informacje. MacLife otrzymał od jednego z dostawców części zamiennych zdjęcia dostępnych elementów zamiennych do iPada. Najbardziej ciekawa jest chromowana ramka oraz stelaż na którym mocowana jest szyba. Proszę zwrócić uwagę na otwór po wewnętrznej stronie w górnej części stelaża, wygląda dokładnie jak miejsce na kamerę. Identyczne otwory na montaż kamery są np. iMakach.
Podobne zdjęcia pojawiały się już w sieci w lutym tego roku, możliwe więc, że jakaś z wersji iPada będzie miała kamerę do Video rozmów. Choć równie dobrze może być to efekt nieudanych eksperymentów z dodaniem kamery w tym urządzeniu.


Norbert Cała

Jedno słowo - Geek. Prowadzący blog http://ipod.info.pl oraz zastępca redaktora naczelnego @imagazinepl.

norbertcala

Dodaj komentarz

Faqt napisał(a):

Trzeba poczekać na premierę ;-)
iPod Touch też ma miejsce na kamerę w ramce, ale puste niestety…

I bardzo proszę nie pisać w polskich tekstach Video, po polsku nie pisze się literki V, a wideo już wiele lat temu zostało spolszczone i obowiązującą pisownią jest „wideo” ;-)

Mehrunes napisał(a):

Pamiętacie jeszcze patent z kamerką schowaną za matrycą? Fajnie by było jakby z tego skorzystali, może tylko trzymają nas w niewiedzy i po premierze się dowiemy, że Ipad ma kamerę internetową? Wątpię w to, ale byłaby to miła niespodzianka. Z drugiej strony jednak byłby to dosc ryzykowny zabieg marketingowy bo ludzie pożądający kamerki internetowej mogli już zajżec do konkurencji.