iMagazine

Darmowy głośnik dla iPhone lub iPod Touch

25/03/2010, 08:46 · · · 3

Głośnik dla iPhona lub iPoda Touch zrobiony z kubka. Banalne rozwiązanie dające zdumiewająco dobre rezultaty. Głos jest na prawdę głośny i donośny. Każdy chyba może sobie taki zrobić.

Widzieliśmy już wersje z kubkami papierowymi, ale wersja z kubkiem porcelanowym albo szklanym jest zdecydowanie wydajniejsza – czy to jest kwestia wibracji jakie przenosi szkło lub porcelana? Nie wiem. W każdym razie ja odbieram wersję trwalszą za zdecydowanie głośniejszą.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Faqt napisał(a):

Tylko trzeba uważać aby go ktoś z rozpęde wrzątkiem nie zalał i zaparzył ;)

btd napisał(a):

W moim testowym kubku jest duzy poglos. Przynajmniej przy metalu.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK