iMagazine

10.6.3 coraz bliżej

26/03/2010, 11:20 · · · 5

Wygląda na to, że aktualizacja systemu Snow Leopard do numeru 10.6.3 jest już na prawdę bardzo blisko.

Zachęcony informacją umieszczoną przez MacKozera odnośnie najnowszych Settlersów zajrzałem do sklepu internetowego, a tam w wymaganiach dla gry jest napisane 10.6.3. Grę kupić i ściągnąć można już dziś, a pogramy dopiero zapewne jak pojawi się aktualizacja.

W sieci pojawiło się więcej wzmianek o wymaganym 10.6.3 znalezionych przy nowych wersjach programów. Możemy zabawić się w małą loterię odnośnie pojawianie się aktualizacji – ja obstawiam wtorek. A wy?


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

iSeb napisał(a):

A może jutro ;) Ja wczoraj dostałem informację o aktualizacji Speed Download z komunikatem „Optimized for Mac OS X 10.6.3”

emigrant napisał(a):

W wymaganiach pewnie chodzi o OpenGL 3.0, który dopiero jest w 10.6.3.

Ce napisał(a):

A może dziś?

Norbert Cała napisał(a):

Pracuję od 2 tygodni na developerskiej wersji 10.6.3 i działa naprawdę znakomicie.

Dominik Łada napisał(a):

No to czekamy, jakby było dziś to też bym się nie obraził, bo wymieniam pamięć w komputerze, i taka aktualizacja byłaby dobrym rozwiązaniem, zamiast instalacji systemu od podstaw.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK