iMagazine

Wycieczka z przewodnikiem po iPadzie

29/03/2010, 20:31 · · · 3

Oficjalna premiera sklepowa już blisko i dlatego Apple zaktualizowało swoją stronę o iPadzie. Została dodana „wycieczka z przewodnikiem„. Materiały wideo nt. iPada mają w sumie około 30 minut.

Miłego oglądania.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dominik Łada napisał(a):

powiem tak – po obejrzeniu tych filmów moje ciśnienie sięga zenitu. Nieźle mnie one nakręciły na iPada…nawet nie przypuszczałem, że jestem aż takim gadżeciarzem ;-)

emigrant napisał(a):

Myślałem, że te filmiki są realne, ale jednak to tylko render, nawet ręce ludzi nie są prawdziwe tylko wyrenderowane. WSzystko poskładane do kupy, z lekka przyspieszone operacje na iPadzie, żeby wyglądało ładnie i szybko.Na każdym filmiku w iPadzie jest godzina 9:41 AM o ile pamiętam :).

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK