Mastodon

Zapis wideo z prezentacji “iPad – rozczarowanie czy rewolucja?”

10
Dodane: 14 lat temu

Przedstawiamy Wam zapis wideo z prezentacji firmy Macoscope oraz naszego magazynu podczas imprezy “iPad – rozczarowanie czy rewolucja?“.

To nie jest jeszcze obiecany film z całej wtorkowej imprezy. Film powinien pojawić się już niedługo – będzie zawierał dodatkowo oprócz prezentacji, wywiady z Wami i część prezentacji w “podgrupach”.

Dla chętnych dostępna jest też wersja zapisu w formacie dedykowanym na iPhone oraz iPada.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 10

@Kawa: No właśnie o to samo miałem zapytać. Ze startem nie mam problemu bo mam blokadę flasha więc i tak muszę zaakceptować aby film ruszył ale jak już wystartuje to nie ma pauzy :(

Prezentacja w miarę ciekawa. Przynajmniej ta część którą obejrzałem zanim Safari mi się powiesiła po kliknięciu w film. Dlatego tym bardziej jestem poirytowany brakiem panelu sterowania w odtwarzaczu oraz możliwości przeskoczenia do dowolnej części prezentacji. To jest totalne nieporozumienie. Gdyby film trwał 1 minutę nie stanowiłoby to wielkiego problemu, ale w tym przypadku brak takich podstawowych funkcjonalności to po prostu wstyd. Nie można filmu zatrzymać, żeby obejrzeć resztę później, ani przewinąć do momentu w którym skończyło się oglądać. Zróbcie coś z tym, żebym mógł dokończyć oglądanie prezentacji i nie zraził się do firmy StreamOnline.

@Dominik: Nadal nie rozumiem w czym problem. Przecież to nie jest streaming na żywo. A nawet gdyby to powinny być dostępne chociażby takie opcje jak start/stop i wyciszenie. Rozumiem jednak, że nie masz na to wpływu, bo piłka leży po stronie firmy StreamOnline. Przekaż im proszę uwagi, bo w obecnym kształcie nie jest to najlepsza reklama ich usług. BTW: To też jest streaming: http://events.apple.com.edgesuite.net/1004fk8d5gt/event/

@Sławek: Moja ocena imprezy jest pozytywna, a konstruktywne techniczne uwagi to nie “narzekanie”. Z łaski swojej w przyszłości podobnie nienajmądrzejsze uwagi zachowaj dla siebie.

Przypominam się z pytaniem – czy ta prezentacja będzie dostępna w jakikolwiek inny sposób (YT, Vimeo?) żebym mógł spokojnie ją obejrzeć? To chyba nie jest problem nie do przeskoczenia? Brnięcie przez ten kulawy streaming w wykastrowanym odtwarzaczu po raz kolejny, żeby dotrzeć do fragmentu na którym skończyłem bardzo mnie zniechęca. Proszę o odpowiedź, jeżeli ktokolwiek w Grupy Trzymającej Władzę to przeczyta :)