Mastodon

Poczucie humoru ludzie mają różne

3
Dodane: 14 lat temu

Ellen DeGeneres, która prowadzi swój program w jednej z telewizji amerykańskich, puściła w jego trakcie parodię reklamy iPhone. Wg mnie bardzo śmieszną, ale jak się okazuje nie wszystkim się ona spodobała, a już na pewno nie firmie Apple.

Po emisji programu prawnicy z Cupertino zgłosili się do stacji telewizyjnej i zażądali przeprosin. Ellen przeprosiła Pana Jobsa, Pana Mackintosha i zapewniła, że kocha wszystkie iPody, iPady, swojego iPhone i inne produkty z “i” które nawet nie zostały jeszcze wyprodukowane.

Eh…

Zobaczcie sami czy jej parodia była bardziej złośliwa od innych, robionych przez bardziej znanych dziennikarzy, co do których Apple nie rości sobie przeprosin?

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Moim zdaniem to rzecznik osób niepełnosprawnych powinien się czuć urażony.
Babka raczej ośmieszyła siebie i osoby niepełnosprawne (bo tak wyglądało jej używanie iPhona w tym filmiku) niż Apple.
Mnie filmik nie śmieszył – bo nie widziałem jeszcze nikogo, kto bym miał takie problemy z trafianiem gdzie trzeba – choć może to okulary sporo tłumaczą… Ja radzę sobie z i bez okularów ;)
Mocno naciągane…

Wcale nie jest naciągane. Ja sobie też radzę, ale znam kilka osób które nie potrafiły sprawnie pisać na iphone. Dla osób słusznej postury z dużymi dłońmi może być to problem. Do tego słownik bardzo lubi przerabiać prawidłowo wpisane wyrazy w zupełnie inne.
Reklama może nie jest bardziej złośliwa ale bardzo prawdziwa i przy tym ukazuje jakie problemy mogą sprawić najprostsze czynności, może dlatego wywołała taką reakcję.