Nike wprowadza niedługo sensor tętna kompatybilny z Nike+

3
Dodane: 13 lat temu

Nike planuje wprowadzić sensor tętna kompatybilny z systemem Nike+. Ma to nastąpić już 1 czerwca, pisze AppleInsider. Sensor miałby być kompatybilny TYLKO z iPodem nano 5-tej generacji. AppleInsider powołuje się na informację, którą podał jeden z użytkowników na forum internetowym Nike.

Niby news, ale mam pytanie. Ile osób z Was czyta instrukcje obsługi jak kupi jakiś nowy sprzęt? Ja osobiście rzadko, podobnie pewnie i Wy. A tu proszę w instrukcji do zwykłego sensora Nike+ dostępnej do ściągnięcia ze strony Apple (PDF), a wydanej we wrześniu 2009, jest napisane jak wół:

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Szkoda że tylko dla nano, ale miło że nie olewają tematu tylko starają się to rozwijać. Mimo wszystko aplikacja na iPod’a Touch jest beznadziejna ma kilka wkurzających bugów a sam “trener” to tylko rejestrator w gruncie rzeczy porządnego treningu sobie na nim nie ustawimy. Strasznie mi brakuje porządnego rozwoju aplikacji.

Na razie tylko dla nano, bo tam oprogramowanie odpowiedzialne za transmisję sygnału z sensorów jest zainstalowane w odbiorniku dołączanym do iPoda. Napewno istnieje mozliwość współpracy z iPodem touch/iPhonem, tylko wymagałoby to modyfiakcji OS – a to musi zrobić już Apple. A może pojawi się ta fukcja w iPhone 4 generacji lub iPhone OS ???