Mastodon

Oficjalny klient Twittera na iPhone

7
Dodane: 14 lat temu

Załoga serwisu Twitter poszła na łatwiznę i kupiła Tweetie, teraz to właśnie ten program (po małych przeróbkach) jest oficjalnym klientem serwisu Twitter w AppStore. Twittie 2 zniknął z AppStore dzisiaj w nocy, już dzisiaj rano pojawił się pod nową nazwą. Funcjonalność programu nie ucierpiała na zmianie właściciela, w zasadzie sam zauważyłem tylko i wyłącznie zmianę nazwy oraz loga programu. Może Wy macie jakieś spostrzeżenia związane z “nowym” klientem Twittera?

Gwoli przypomnienia, Twitter to serwis społecznościowy umożliwiający przesyłanie krótkich wiadomości pomiędzy użytkownikami oraz prowadzenie serwisu mikroblogowego jednocześnie. Przypominam o oficjalnym kanale redakcyjnym w serwisie Twitter – http://twitter.com/mojejabluszko.

Via Slashgear & intoMobile

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 7

Ja widziałem Twittera w US Store, ale widocznie coś było nie tak, bo został wycofany po około 6 godzinach. Widzę, że zmianie nie uległa tylko nazwa, ale wprowadzono również szereg nowości, jak Twitter już pojawi się na dobre to usiądę i potestuję. FiTzu, tak jak prosiłeś, poprzednie komentarze usunąłem :-)

No i już dostępny i w PL i w USA.
http://itunes.apple.com/pl/app/twitter/id333903271?mt=8
http://itunes.apple.com/us/app/twitter/id333903271?mt=8

Nie wiem tylko dlaczego, ale z poziomu iPhone’a nie chce się wczytać w wyszukiwarce, ale w Uaktualnieniach już bez problemu.

@Mateusz Suski: dostaje info że spamuję, da się to ściągnąć? No i poza tym moje komentarze, które wcześniej nie były widoczne – znów się pojawiły…

Jest już dostępny w US AppStore. Zabieraj się za sprawdzanie. Do tej pory uzywalem Twitterrific premium. Zobacymy czy jest to lepsze. Przy okazji pojawił się nowy regulamin iTunes Store. Nowości dotyczą iPada i iBookstore.