Mastodon

Tachobis protestuje ws podwyżek

3
Dodane: 14 lat temu

Trochę podchwytliwy tytuł tego wpisu, ale uważam, że mimo wszystko trafny. Jak wspominaliśmy ceny ze względu na wzrost kursu walut dosyć poważnie rosną, Tachobiś postanowił zrobić promocję i utrzymać je na poprzednim poziomie, wprawdzie tylko przez 7 najbliższych dni, ale zawsze coś dla wszystkich tych, którzy akurat teraz muszą kupić nowe komputery.

Poniżej oficjalna informacja z Tachobisu:

Witam,

Po 3 z kolei podwyżce w dystrybucji my też jesteśmy osłabieni. Widząc smutne wpisy na portalach i forach applowskiech postanowiliśmy przez 7 dni zaproponować naszym klientom cene minus 7% co pozwoli przynajmniej wrócić poziomem to poprzedniego cennika a nawet troche niżej.

Jeżeli uznaja Państwo że warto o tym powiadomić macuserow na Panstwa portalu, będę wdzięczny.

Szczegóły na naszej stronie internetowej www.tachobis.pl

Pozdrawiam serdecznie
Pawel Radomski

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

Z tego co się dowiadywałem, to raczej na magazynach nie maja tak dużo, a cena dotyczy aktualnej ceny, czyli gdyby np. w poniedziałek ceny spadły to wtedy cena promocyjna też spada, gdyż zgodnie z akcją cały czas jest 7 %, przy okazji wiedzę że w Polsce trudno jest komuś dogodzić, z tego co wiem to mogą ładnie po dupie oberwać za taką akcje od dystrybutora, więc szacunek za odwagę.

nowe iMac wyceniali przy kursie 4,15/euro i kosztowaly 4999 gdy spadlo do 3,80/euro dalej kosztowaly 4999 ale jak podskoczylo na 4,10 podnosza cene do 5199… jak ktos chce moze dokladnie sprawdzic kursy euro, dolara w dniu premiery nowych iMac i samemu wyciagnac wnioski…