iMagazine

Po co Ci perkusja, masz iPada!

22/05/2010, 14:39 · · 2

Kojarzycie aplikację Drum Kit dla iPhone?  To była zabawka, którą raczej ciężko byłoby traktować na poważnie jako instument, na którym można naprawdę zagrać.

Jednak na stronie CultofMac pojawił się film prezentujący iPada, który przemienił się w… pełnowartościową perkusję! Wystarczy tylko pobrać aplikację MagicPiano, która swoją drogą i tak jest bardzo ciekawym programem oraz dorobić sobie pałeczki perkusyjne. Proste, prawda?

O to filmik, jak to działa:

Czyżbyśmy teraz mieli wysyp nowych zespołów, tworzących muzykę na takich właśnie urządzeniach? A może uliczni grajkowie, których można spotkać w przejściach podziemnych nagle porzucą swoje gitary i zaczną tworzyć na iPadach? ;)

2

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
WojciechRobert Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robert
Gość
Robert

A ja wole łowić ryby.

Wojciech
Gość
Wojciech

Apple poinformowało na Keynote ze multitasking będzie dostępny tylko dla iPhone 3GS i iPod touch 3 gen. Ale jeśli popatrzymy na działanie iPoda obecnie. Wyglada to tak:
http://yfrog.com/jnc6fj
W OS 4.0 ma wygladać to tak. 
http://yfrog.com/jmhiovj
Wiadomo że dodali przycisk blokujący rotację ekranu. Skoro multitasking bedzie niedostepny dla 3G to jak będzie wyglądał multitasking dla odtwarzania muzyki. Wydaje mi się że ten przedstawiony na drugim screenshocie będzie dostępny dla 3G razem z przyciskiem blokujacym rotację ekranu. Tak samo uważam w kwesti usług lokacji. Teraz używam jej na 3G to nagle mi to zabiorą. Wątpię. 
Ponawiam moje pytanie. Czy ktoś ma zainstalowaną betę na 3G??