iMagazine

Steve Jobs oficjalnie poprowadzi prezentację 7 czerwca

24/05/2010, 16:33 · · · 3

Dostaliśmy właśnie oficjalne potwierdzenie (dostępne również TUTAJ), że Steve Jobs 7 czerwca poprowadzi prezentację inaugurującą WWDC 2010.

Przypomnijmy, że World Wide Developers Conference jest imprezą rokrocznie przygotowywaną przez Apple w San Francisco. Co roku przyjeżdża na nią kilka tysięcy programistów z całego świata i przez 5 dni rozmawiają na temat najnowszych trendów w programowaniu na całą platformę Apple, zarówno na iPhony/iPody, na komputery mac jak i teraz na iPady.

Obecność Steva Jobsa może jest oczywista, ale może być też zapowiedzią oczekiwanych nowości. Prawie na pewno możemy spodziewać się prezentacji najnowszego iPhona 4G, nowego systemu iPhoneOS 4.0. Może będzie też jakieś niespodziewane wydarzenie biorąc pod uwagę list, który napisał Steve Jobs w odpowiedzi do jednego z użytkowników? Zobaczymy.

Jeśli po przeczytaniu tej informacji chcecie jeszcze wybrać się do San Francisco na WWDC2010, to niestety mamy złe wieści – bilety praktycznie na pniu się rozeszły.

MJ będzie dla Was prowadził relację na żywo z tej prezentacji. Nie zabraknie podczas naszego spotkania atrakcji. Obserwujcie naszą stronę w kwestii szczegółów. Zapraszamy.

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Gregoryk-kolacz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
k-kolacz
Gość
k-kolacz

„(…) pniu się rozeszły” – chyba na dniu ;-)

Gregory
Gość