iMagazine

Bez komentarza o flashu

25/05/2010, 14:55 · · · 17

Okno, które pojawiło mi się przed chwilą, zamykając kilkanaście stron, które miałem akurat pootwierane.

Dobrze, że jest funkcja odtwarzania sesji w Safari.

Bez komentarza…

17

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


17
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Piotr ChylińskigrafmarrDominik ŁadaiSebMateusz Suski Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
alfagta
Gość
alfagta

Ile razy ja już takie coś widziałem…:)

Faqt
Gość

Piąta kolumna ;-)
Tajny kod Jobsa się uaktywnił ;-)

damian
Gość
damian

nic nowego heh

ArSaghar
Gość
ArSaghar

Mam to co chwilę.
Przestałem już nawet zwracać na to uwagę.

Mateusz Suski
Użytkownik

Chrome też lubi wysypywać flasha. Tyle że tutaj pojawia się taka mała ikonka z „martwym folderem” :)

damian
Gość
damian

swoją drogą polecam dodać plug in ClickToFlash do Safari, przeglądarka duuuużo rzadziej się wysypuje:D :D

iSeb
Gość
iSeb

Pytanie: Co takiego ważnego miał autor ‚newsa’ do przekazania czytelnikom Mojego Jabłuszka? Czy teraz będą się na stronie pojawiać wpisy typu: „Safari mi padło”, „Pages źle posortował mi czcionkę”, „Wczoraj iPhone spadł mi na podłogę”…?

Dominik Łada
Gość

@iSeb- miałem do przekazania swoją frustracje, bo mając otwartych kilka stron i pracując w webaplilacjach może człowieka krew zalać jak straci kawał pracy…ale oczywiście jeśli chcesz to specjalnie dla Ciebie co jakiś czas mogę takie informacje wrzucać, choć była już z tego co pamietam kiedyś taka strona o problemach z makami. Pobyla bardzo krótko, bo na szczęście chyba za wiele nie mieli do pisania;-)

grafmarr
Gość
grafmarr

A ja podzielam opinię iSeb. Ten wpis nadaje się do jakiegoś autorskiego bloga (osobistego), ale nie pasuje do strony czasopisma.

Piotr Chyliński
Użytkownik

A niby dlaczego? Bo nie jest podana wprost i wymaga chociaż odrobiny domyślności i znajomości wydarzeń z macowego światka? Wybaczcie Panowie, ale mamy trochę lepsze zdanie o czytelnikach

grafmarr
Gość
grafmarr

Panie Piotrze, jeśli Pana odpowiedź dotyczy mojego wpisu to oznacza, że zupełnie Pan go nie zrozumiał. W takim razie wypada mi zripostować, że miałem trochę lepsze zdanie o readaktorach „Mojego Jabłuszka”.

Piotr Chyliński
Użytkownik

Redaktorach? Ale ja jestem jeden.

PS: Ogólniki to strasznie wyświechtana metoda…

grafmarr
Gość
grafmarr

Celowo użyłem sformułowania w liczbie mnogiej. Pan też wyraził się w ten sposób pisząc o czytelnikach. Jednak moje sformułowanie dotyczyło w rzeczywistości dwóch redaktorów. Tego, który jest autorem newsa i uczestnikiem polemiki oraz tego, który włączył się do tej polemiki.

Piotr Chyliński
Użytkownik

Owszem, ponieważ wpis jest kierowany do wszystkich, a odpowiedź do konkretnej osoby. Chyba nie należałoby tego mieszać.
To jednak drobiazg, bowiem ważniejsze jest, czy pojawią się jakieś konkrety odnośnie rzekomego niezrozumienia.

grafmarr
Gość
grafmarr

Rzeczywiście to drobiazg. A niezrozumienie, cóż, różnimy się w poglądach na to co jest materiałem na stronę redakcyjną czasopisma (za taką tą uważam), a co nie jest. Znajomość „wydarzeń z makowego światka” i domyślność czytelnika nie mają tu nic do rzeczy. Zresztą na Pana miejscu nie zarzucałbym tak łatwo nieznajomości i braku domyślności przez znajomość jedynie lakonicznej wypowiedzi w komentarzach.
Przepraszam, kończę już tą polemikę, bo nie mam na nią czasu, a nie wątpię, że mogłaby przeistoczyć się w długą dyskusję.

Piotr Chyliński
Użytkownik

Ad Grafmarr: Ależ „znajomość wydarzeń z macowego światka i domyślność” mają wiele do rzeczy. Ba! Wręcz definiują to, w czym różnią się nasze poglądy. I wciąż uważam, że nie wszytko musi być przekazywane wprost, nawet na stronie redakcyjnej. Szczególnie jeżeli to strona redakcyjna pisma, które kierowane jest do tej bystrzejszej części użytkowników Internetu.