Mastodon

Program “Back to school” powraca

5
Dodane: 14 lat temu

Po raz kolejny Apple wprowadza bardzo atrakcyjną ofertę dla amerykańskich studentów. Przy zakupie dowolnego Macintosha z oferty, gratisowo dostajemy iPoda Touch 8GB.

Dla przykładu kupując MacBooka Pro, który normalnie kosztuje 1299$ 1199$, oszczędzamy 200$ dodatkowo dostając iPoda Touch 8 GB o wartości 199$. Piękna sprawa.

Jakie wymagania stawia Apple? Wystarczy być studentem wyższej uczelni w USA, K12 lub mieć kochanych rodziców, którzy właśnie kupią nam wymarzonego Macintosha.

Ach, marzy mi się taka sytuacja w Polsce. Ciekawe jestem jak duży odzew miałaby podobna akcja w Polsce.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

… odzew mizerny z banalnego powodu słaby marketing Appla w mały i średnich miastach – osobiście pracuje z młodzieżą w średnim miasteczku, właśnie na pracowni Mac i co się nasłucham jaki to niszowy sprzęt itp. Prostuję te poglądy ale co ja jeden mogę zrobić. Jak zwróciłem się do Appla z prośbą o udostępnienie jakiś reklamówek katalogów (do Reslerów też pisałem) … i co w odpowiedzi dostałem że nie prowadzą takiej akcji.

@ Tomasz, poprawiono :-)

@ Norbert, najpierw musimy doczekać się Apple Store, a dopiero później Apple może wprowadzi taki projekt w Polsce. Chociaż wydaje mi się, że to byłoby zbyt piękne, aby było prawdziwe.