Mastodon

21902!

6
Dodane: 13 lat temu

To jest liczba otwarć naszego streamu z wczorajszej relacji z World Wide Developers Conference 2010.

Dziękujemy wszystkim oglądającym, każdemu z osobna!

Jednocześni bardzo chcieliśmy podziękować:

– firmie StreamOnline, która udostępniła nam system do przeprowadzenia transmisji,

Zbyszkowi Sobieckiemu z firmy Macoscope, który zgodził się nam skomentować na żywo, bezpośrednio z Moscone Center w San Francisco, sytuacje przed i po keynote na WWDC2010

– sponsorom nagród w naszych konkursach podczas relacji – firmie iSource oraz CSOP

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy!

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

No to teraz musicie kilka wniosków na przyszłość wynieść z tej relacji.

1. Mikroporty bądź choćby jeden mikrofon na stół, żeby nie było takich jaj jak wczoraj

2. Ustream zamiast tej polskiej firmy

3. moderowany czat

4. co najmniej 2 godziny wcześniej zróbcie test czy wszystko działa tak jak należy

Pozdrawiam i do usłyszenia za rok :-)

Mam dla was wielką sympatię i kibicuję Waszym inicjatywom, ale wczorajsza prezentacja to dla mnie niewypał – głosy były dla mnie nierozpoznawalne, szumiało w dosyć nieprzyjemny sposób, a i scenografia taka po studencku – okno, stół i komputery. Wszedłem na relację dwa razy ale szybko ją wyłączyłem. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.

Ja również jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem waszej strony, czytam “moje jabłuszko” jak tylko wyjdzie i jestem zainteresowany waszymi inicjatywami, ale faktycznie wczoraj był niewypał:/
Powiem jak to wyglądało od mojej strony:
Prawe okno z relacią miało ciągle bufor, nie zmieniła się ani jedna klatka, czat działał ok lecz przydał by sie moderator jak wspomniał wcześniej “Adam”, natomiast co do waszej relacji, to strasznie nie wyraźnie było (wina ustawienia mikrofonów) ciesze sie, że przynajmniej troche szumów usuneliscie, choć do profesjonalizmu nadal bardzo daleko. Bardzo dobrze działało Video, z tym, że z całym szacunkiem, wolał bym w tym momencie akurat co innego ogladać, a was raczej słyszeć, a było troche odwrotnie. Z tego co widziałem, to wyszła troche taka dziwna sytuacja, że przez chwile bardziej zajmowaliście się swoimi gadżetami niż tym czym na serio powinniście. Mam tu na myśli, wystawienia waszych wszystkich laptopów, nagle było szukanie wszystkich iPadów i jeszcze w między czasie iPhony na stół. Troche to wyglądało na pomisówe, bo sprzetu były tony, a my nadal nie wiele z tego mieliśmy. W efekcie ciesze się, ze mam iMaka 27cali, to mogłem sobie otworzyć 3 przeglądarki, gdzie na jednej miałem was, na drugiej obok polskie komentarze Pawła Nowaka i na trzeciej jednocześnie amerykański portal (nie pamietam nazwy, ale chyba mieliscie ten sam) ze zdjeciami i angielskimi komentarzami i tak dobrnąłem do końca.
Jest co poprawiać, ale dzięki za starania, mimo wszystko chętnie słuchałem:)

Dziękujemy za Wasze słowa konstruktywnej krytyki. Faktycznie mieliśmy kilka nieprzewidzianych problemow, ktore wystąpiły pomimo przeprowadzonych prób przed emisja. Wyciagnelismy z nich wnioski i na przyszlosc postaramy sie ich uniknąć.