Mastodon

Nadgryzieni – rozmowy o Apple – Odcinek 5 – iPhone 4

12
Dodane: 14 lat temu

Dzisiejszym tematem Nadgryzionych będzie nasza wycieczka do Londynu w dniu premiery iPhone 4. Poza dyskusji na temat samego pobytu tam oraz jak wyglądała sama procedura zakupu, poruszymy też temat zasięgu oraz ogólnego wrażenia z użytkowania telefonu. Gościem (mam nadzieję, że co raz częściej pojawiającym się) jest Norbi — maniak świata iPod i iPhone.

Odciek prowadzą Dominik Łada, Wojtek Pietrusiewicz oraz Norbert Cała.

Czas: 28:38 (15,2MB) | Pobierz

Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki, mechaniczne klawiatury i zwinne samochody.

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 12

Hejka

Świetny Podcast.

Przeżyłem małe Deja Vu słuchając wrażeń chłopaków z Londynu.
Osobiście miałem szczęście być 4-ty na Regent Street. (szkoda że się nie spotkaliśmy)
Także wrażeń trochę więcej bo 18-ście godzin w kolejce.
No ale za to jak w seksmisji : wywiady, telewizja….
Jako fan jabłek przyłączam się do pochwalnych opinii i cieszę się że podejście do tematu jest obiektywne (zwłaszcza jeśli chodzi o zasięg). Szlag trafia człowieka jak zazdrośnicy albo pseudofachowcy oceniają produkt najczęściej nie mając z nim kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów IP4 – i do następnej premiery…

@Losiowisko: Taki otrzymałem komunikat: “Propozycja podkastu została dodana do bazy. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się pojawi w katalogu ;) Pozdrawia zespół Podcastofonu.” Czekamy zatem. Dzięki za info!

Dzięki za adres : ) choć widzę iż opera chce mi plik pobrać, miast go odtworzyć ;)

Większość podcasterów w WP używa podpress’a. Tam jest player i bodaj możliwość wyboru kolorystyki, a konfiguracja dość łatwa.

Podcast jest hostowany na Makowym ABC ponieważ to ja się nim zajmuję. Tam też jest feed RSS do niego. Wykorzystuję właśnie PodPress, jednak ze względu na załączone zdjęcia do każdego podcastu, player próbuje otworzyć się w nowym oknie. Nie wiem szczerze mówiąc jak sobie z tym poradzić, a Google nie daje sensownych odpowiedzi.