Mastodon

Office 2011 dla Mac coraz bliżej

Norbert Cała
norbertcala
5
Dodane: 14 lat temu

Przecieki na temat Office 2011 dla Mac OS pojawiają się już od dłuższego czasu. Teraz marketingowcy Microsoftu postanowili pokazać działający pakiet na filmie. Uważny widz dostrzeże połączenie wyszukiwania systemowego z pakietem oraz kompatybilność z Time Machine.

Pełna wersja pakietu Office 2011 będzie dostępna najprawdopodobniej w okolicy listopada 2010, wg naszych źródeł będzie zawierała wbudowany polski słownik ortograficzny, będzie wspierała makra i visual basic oraz niewykluczone, że będzie w języku polskim.

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek.

norbertcala
Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

Jeżeli rzeczywiście będzie po polski i ze słownikiem, to padnie ostatni bastion niedostępny dla słiczowców z Windowsa…
Office Mac PL – masakra! ;-)

Choć gdzieś w archiwum chyba nadal mam Exela 3.0 na System 7 po polsku w całości (nie pamiętam czy miał słownik – chyba nie) z 1992-3 roku jakoś. Jeszcze chyba Windowsa nie było po polsku nie mówiąc o Offisie.
Choć spolszczenie chyba powstało w ówczesnym SADzie a nie w M$.

Widziałem beta 5 na necie, a wobec tego poczytałem komentarze na jej temat – podobno M$ poczynił duże zmiany od pierwszego wycieku beta 2.

W poprzedniej wersji nie podobało mi się to iż za słownik polski trzeba było zapłacić i to nie mało – tak jakby nie można było pozwolić na korzystanie z otwartych źródeł.