Mastodon

Google App Store – co Ci to przypomina?

10
Dodane: 13 lat temu

Dziś do sieci wyciekły zdjęcia “szpiegowskie” sklepu z aplikacjami webowymi Google. Jak rozumiem, będą to aplikacje dla zbliżającego się systemu Google Chrome OS.

Nie będę się nad tym rozpisywał, bo chyba nie ma sensu. Na jedną tylko rzecz zwróciłem uwagę – sklep jakoś bardzo mi coś przypomina…

Naprawdę – czy w dzisiejszych czasach tak trudno postarać się o odrobinę inwencji i zaprojektowanie czegoś bardziej oryginalnego?

Zdjęcia via 9to5Mac

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 10

Proszę zachowajcie choć odrobine przyzwoitości. Zaczynam myśleć powoli, że zamieniacie się w “Fakt” świata Apple. Jak coś dobrze się sprawdza u konkurencji, poprawnie prezentuje treść i tak dalej to po co to zmieniać ?

Maciek@ jak nie czytasz MJ to skąd wiesz o czym piszą i jak możesz do tego się odnosić?

A co do Googleszopu. To na razie jest wersja beta. W oficjanej wszystko będzie inne … lepsze. ;)

Ale po co ten wpis? AppStore, googlestore, hmv.com czy wiele wiele innych sklepow wyglada praktycznie tak samo. Co mozna innego wymyslec? Czy każdy koncern “wymyśla” inny samochód czy motor?

@ xawoger Już MJ jest Faktem swiata Apple. Szef działu iPhone odchodzi z Apple – ani słowa o tym. Afera lapowkowa w Apple – ani słowa o tym. Jak już o czymś napiszą to jakieś tanie sensacje pisane przez analfabetę lub info o aukcjach iSource na Allegro. I tylko komentarze z uwagami kasują. Przykro jak psu.

Ale jakoś jak Apple skopiował sposób zarządzania oprogramowaniem z Linuksa to, drodzy fanatycy Apple, nie lamentowaliście jakie to Apple jest złe i głupie i nic nie potrafi wymyślić. Aż dziwne, że nie stwierdziliście, że to Linux ukradł bezczelnie ten pomysł od Apple.