Mastodon

Relacja wideo z prezentacji Apple na MJ

6
Dodane: 14 lat temu

Już dziś wieczorem, o 19.00 polskiego czasu, odbędzie się impreza Apple, w trakcie której zaprezentowane zostaną najprawdopodobniej, jak co roku o tej porze, nowe iPody. A może coś jeszcze?

Już tradycyjnie będziecie mogli oglądać relację z imprezy na naszej stronie. Tym razem będziemy przeprowadzali relację wideo z nowego studia. Za relację będzie odpowiedzialna firma StreamOnline.

Ponieważ Apple udostępnia swój streaming TYLKO dla macuserów, zapraszam wszystkich pozostałych do nas. Oczywiście u nas relacja będzie po polsku. Będziemy na żywo komentowali to co będzie się działo w San Francisco.

W trakcie relacji będziemy mieli dla Was kilka atrakcji – jak zwykle konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (akcesoria do iPadów i iPhonów), ciekawostkę technologiczną (jeśli transport nie nawali i w porę uda jej się dojechać), spróbujemy też połączyć się na żywo z naszym wysłannikiem, który będzie uczestniczył w prezentacji dla dziennikarzy w Londynie (o ile będzie udostępnione wifi dla uczestników postaramy się o połączenie FaceTime).

Startujemy około godziny 18.30. Bądźcie z nami. Zapraszamy.

Zapraszamy do ankiety:

Czego możemy spodziewać się po prezentacji Apple 1.09.2010? Możesz wybrać 3 odpowiedzi

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Co do face time to jesteś człowieku niedoinformowany. Można odblokować po 3G face time wiec co do tego ze wifi nie będzie to jest mało ważne. No cheba ze lubisz zablokowane iphony

@Paralityk – owszem lubie zablokowane iPhony, nawet ostatnio o tym pisalem. z “odblokowanym” miałem same problemy, dlatego w końcu z radością wróciłem do “blokady”. Wiem, że jest mozliwość odblokowania facetime ale po wpierwsze na wifi jest lepsza jakość a po drugie jak jest się za granicą to chyba logiczne, że lepiej korzystać z wifi niż jeździć po 3G, no chyba, że jest się krezusem…

No jak się nie umie korzystać z iPhona i instaluje się wszystko co popadnie bez opamiętania to się nie dziw że ci się wiesza i inne nieistniejące problemy. Dziwne że mi wszystko działa o wiele lepiej niż na zablokowanym gdyż mój soft ma funkcje których nawet android nie ma. Nie nażekam na prędkość bo nic mi się nie wiesza.

Także gratuluje tobie. Ograniczasz funkcje które są w iPhonie zablokowane.

Pozdrawiam.

no wlasnie gdybym instalowal “wszystko co popadnie” to bym nie miał pretensji, ale zrobiłem jailbreak TYLKO dla jednej funkcji, udostępniania sieci dla iPada, ale to wystarczyło abym się mocno sparzył. jak to się mówi “wolnoć Tomku w swoim domku”. Każdy robi co chce i jak chce. Ja zrobiłem i nie polecam innym.

To pewnie piszesz o iPhonie 3G i na iOSu4 gdzie nie dziwie ci się że masz tego typu problem bo sam iOS4 jest zatruty i doskonale to widać na 3G i jeszcze dodatkowo zainstalowałeś jakąś badziewną wersje programu to się potem nie dziw. Lub też poprostu nie umiesz korzysztać prawidłowo z iPhona. Dziwne że mi wszystko działa a mam sporo dodatków z zainstalowanych i z których codziennie korzystam i unormalniają iPhona do normalnego telefonu a nie ograniczonego badziewia. Gdyby nie unlock i nie funkcje które oferuje odblokowanie iPhona a nawet iOS4 nie posiada tych funkcji to bym nawet nie miał 3GS bo pierwszym moim iPhonem był iPhone 3G i bym sprzedał go już po tygodniu korzystania z nudów gdyby nie jailbreak. Gdyby nie unlock to nawet iPhona 3Gs na świecie nie było by bo kto by kupował telefony ograniczone do maximum gdyby nie instaniało odblokowanie no bo po co mu 600mhz i 256mb ram?? Do dzwonienia ??

ogólnie całego suksesu które Apple osiągnęło by poprostu nie było.

Mam iPhona 3Gs 3.1.3 odblokowany i wiele super dodatków które powodują że android mu nie dorównuje. Dodam że nic mi się nie wiesza i korzystanie to sama przyjemność a szczególnie multitasking multifl0w w nowej wersje a nie to badziewie z iOS4. Z iPhona pozbyłem się wszystkich języków oprucz pl i en więc to poprawia szybkość dodatkowo i parenaście niepotrzebnych deamowów pokasowanych.
Porównanie funkcjonalności mojego iPhona z twoim mój by wygrał nawet jak byś miał iOS4.