Mastodon

Relacja z prezentacji Apple – podziękowanie

4
Dodane: 13 lat temu

Chciałbym w imieniu swoim oraz Norberta i Wojtka podziękować wszystkim oglądającym naszą dzisiejszą relację.

Chcielibyśmy też podziękować StreamOnline za realizację.

Apple udostępniło już swoje nagranie – http://events.apple.com.edgesuite.net/1009qpeijrfn/event

Nasza relacja zamieniona na film będzie dostępna zapewne w przyszłym tygodniu.

Wyniki konkursów podamy Wam jutro rano.

Jak oceniacie naszą relację? Czy tym razem głos był ok? Czy obraz był dobrej jakości? Komentarze są do Waszej dyspozycji.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 4

“Jak oceniacie naszą relację? Czy tym razem głos był ok? Czy obraz był dobrej jakości? Komentarze są do Waszej dyspozycji. ”
a bardzo chętnie się wam wypowiem bo ipod.info nie działa.
Kiedyś był czat gdzie pojawiały się obrazki i komentarze z relacji na żywo i było to bardziej ciekawie przedstawione a teraz był przekaz wideo? ok ale dlaczego zabrakło czatu może są też inni którzy wolą czat. Jesteście jak ten ipod nano 6G nowocześniejsi tylko ipod nano 5G i poprzedniki wszystkie miały kółeczko dotykowe które wielu bardzo lubiało ale to oczywiście zastąpili ekranem dotykowym i to jeszcze zmniejszonym zlikwidowali kamerę pewno klips przeszkadzał no ale co na ipod info ( nie wiem jak tutaj) przeszkadzało dodać czat … co do głosu to 4/6 był zrozumiały i całkiem dobry obraz 3/6 był dobry ale na tym rzutniku słaba widoczność co jakiś czas wychodziło buforowanie … mam nadzieje, że przemyślicie mój komentarz i dacie w przyszłym roku też czat bo ja w tym roku po prostu wyłączyłem komputer około 19 bo nie widziałem relacji na czacie a wideo mnie nie szczególnie interesowało więc jedni lubią wideo a drudzy czat za rok proszę zrób cię tak

Wasza relacja była bardzo cenna. Otwarłem w Safari dwie zakładki i jednej miałem Applowską transmisję z wyciszonym dźwiękiem, a w drugiej Was, jako tło dźwiękowe do oryginalnego przekazu :)) Co prawda czasami “gadaliście trochi od rzeczy” ale jak na pierwszy “występ w telewizji” spisaliście się na medal.