Mastodon

iTunes 10 w aktualizacjach

5
Dodane: 14 lat temu

W systemowych aktualizacjach pojawił się wczoraj zaprezentowany iTunes 10. Paczka ma 85,3MB. Niestety póki co nie działa w Polsce serwis społecznościowy Ping, ponieważ, tak jak się to podejrzewałem, jest on połączony ściśle z danymi rejestracyjnymi w sklepie iTunes Store.

iTunes 10 zawiera wiele nowych funkcji i udoskonaleń, w tym:

• Funkcja Ping. Ping pozwala śledzić ulubionych wykonawców i znajomych oraz łączyć się z najbardziej oddanymi fanami muzycznymi na świecie. Możesz odkrywać, o czym wszyscy rozmawiają, czego słuchają i co pobierają.

• Odtwarzanie ulubionych na nowym iPodzie touch, iPodzie nano, iPodzie shuffle i Apple TV.

• Odtwarzanie muzyki bez kabli – przez AirPlay na głośnikach, odtwarzaczach kina domowego i akcesoriach do iPoda zgodnych z AirPlay.

• Wiele poprawek wyglądu i działania w różnych obszarach iTunes.

• Poprawki wydajności, dzięki którym iTunes jest szybszy i sprawniejszy.

• Dodatkowa obsługa poleceń głosowych dzięki zestawowi VoiceOver Kit dla iPoda.

Informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=pl_PL.

Pamiętajcie, aby przed aktualizacją zrobić backup i na wszelki wypadek naprawić uprawnienia.

Dajcie znać, czy wszystko po aktualizacji u Was działa. Jak oceniacie nowy iTunes? Jest szybszy? Wygodniejszy? Ciekawi jesteśmy Waszych opinii.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

Ja robiłem czystą instalację systemu i o dziwo po aktualizacji iTunes wyskakuje mi błąd
“Ta kopia i iTunes jest uszkodzona lub niepoprawnie zainstalowana. Zainstaluj iTunes”
Tak jak logo jakość iTunes zaczyna dorównywać Windows Media Player …,

I jak sie pozbyc tego problemu z iTunes? Jestem poczatkujacym uzytkownikiem Mac od wczoraj, sciagnalem aktualizacje systemu (w tym oczywiscie iTunes 10) i przestalo ono dzialac… Po ponad 15 latach na PC zachcialo sie czlowiekowi przesiadki i okazuje sie ze wcale nie jest lepiej niz w win ;)

He?
To masz jakiegoś kiepskiego pecha, ja tam jestem użytkownikiem Maka od ponad roku i nigdy jeszce nie miałem zadnego errora a korzystam dość zaawansowanie.
Co do problemu ja nie miałem nic takiego, zainstalowałem i działa. Może spróbuj ściągnąć ze strony Apple instalke i na nowo zainstalowac?