Mastodon

Steve Wozniak o nowościach specjalnie dla MJ

10
Dodane: 14 lat temu

Krótko po prezentacji udało mi się skontaktować ze Stevem Wozniakiem, który był w Yerba Buena Center i na żywo obserwował co się tam działo.

Spytałem się Steva o jego wrażenia, o nowe iPody.

W krótkich, żołnierskich słowach powiedział mi, że wg niego nowy Nano jest “ok”, lepszy od poprzedniego. Dużo lepiej wypada nowy iPod Touch, który wg Steva w znacznym stopniu został poprawiony. Oba nowe iPody ocenił na “5+”. Jednak najciekawsze wg Steva było nowe AppleTV oraz serwis społecznościowy Ping.

Przyznam się szczerze, że podejrzewałem Steva o to, że najbardziej spodoba mu się AppleTV. Podczas naszego spotkania w Warszawie opowiadał nam o tym, że często z niego korzysta. Ale Pingiem mnie zaskoczył.

A Wam co najbardziej się spodobało w dzisiejszej, ups już wczorajszej prezentacji?

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 10

Najbardziej podobają mi się obniżki cen w iTunes Store, iTunes, potem iTV, iPod nano, iPod Touch, iPod Shuffel. Z prostej przyczyny – ceny będą rzutować na przyszłość i to tom dalszą, w tym sensie, że iPod’y zmienią się za rok, a ceny raczej nie… iTunes – bo na codzień korzystam, choć mam wielkie do niego rozczarowanie – nadal nie jest x64 :/, resztę pominę ( gdzie są moje kolorowe ikonki ;( ?!?! )… Czy Ping mi się spodoba ?? Pewnie tak, ale i tak zapewne nie bendę z niego korzystał. iTV tudzież Apple Tv, ponieważ jest mały, fajnie wygląda, no i o wielu rzeczeach pomyśleli, jak choćby stream’ing z iPada, poza tym to jest przyszłość. Po co każdy z nas ma kupować dyski, żeby przechowywać filmy, jak można/będzie można na bierząco je pobierać. iPod nano – bo rewolucją dla Apple jest zrezygnowanie z ClickWheel’a. iPod Touch bo najbliższy mi ;). Mam iPhone, a iPod to po prostu skromniejsza wersja. No i ostatni został iPod Shuffel – miło, że dorzucili przyciski, to jest jednak ważne i przydatne. Czego żałuje, oczekiwałem ?? Liczyłem na konsole oficjalną, bądź nie., ale konsole. iTunes Store w Polsce :P, coś o iPhone’ie xD, no i żeby odświeżyli te słuchawki, bo to szais straszny jak na razie :/

Mi iPod Touch – to jest teraz prawdziwa alternatywa dla iPhona bez fona ;-)

Co do Woza to Ping mnie nie zaskoczył, facet jest znany z upodobań muzycznych – sam opisywał jak zrobił wielki festiwal muzyki (no mało u nas popularnej – z okolic country czy folk amerykańskiego, ale jednak).
Czyli lubi muzykę to i muzyczny serwis społecznościowy mu się podoba.

Na nas nie robi to wrażenia z braku iTunes Store