iMagazine

Moleskine – pokrowce dla iPad i iPhone

03/10/2010, 09:28 · · · 5

Moleskine, mój ulubiony producent notesów, zapowiedział na swoim blogu, że niedługo zostaną wprowadzone do sprzedaży pokrowce na iPady oraz iPhony. Oczywiście pokrowce będą zintegrowane z ich legendarnymi notesami.

Na razie nie jest podana cena oraz data dostępności. Możemy pokrowce zamawiać w przedsprzedaży na Amazonie.

Dla mnie jest to wręcz wiadomość dnia. Szkoda tylko, że producent zapowiedział, że wersja dla iPhone będzie tylko dla modeli 3G/3GS. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się też zapowiedź modeli dla posiadaczy iPhone 4.

W maju wspominaliśmy o pokrowcu firmy DODOCase, który wzorował się na Moleskinie. Teraz wreszcie będziemy mogli mieć prawdziwego.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Wojtas napisał(a):

sam pokrowiec ciekawy jednak po co mi obok zwykły notes skoro moge to zapisać w iPhonie/iPadzie

Krzysztof napisał(a):

wg mnie produkt na siłę

Wojtas napisał(a):

wykonanie wydaje się porządne jednak jak napisałem wyżej po co notes tradycyjny. chyba że bedą dorzucać do każdego rysik z wbudowanym długopisem.

Dominik Łada napisał(a):

Do iPada masz palec, a do notesu bedziasz mial swoj ulubiony dlugopis. Ja nadal wiele rzeczy zapisuje w swoim Moleskinie, choc moge to robic na np. iPadzie. Takie przyzwyczjenie.

mcp napisał(a):

@Wojtas – proste, wpisywanie do iPhone czegokolwiek „na szybko” mija się z celem, po prostu nie zdążysz, np. w radiu słyszysz interesujący przepis kulinarny (takie moje hobby gotowanie ;-) ) i co zdążysz go zapisać w iPhone? Ale już w notatniku skrótami tak później przepiszesz do telefonu i cool.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK