Mastodon

Moleskine – pokrowce dla iPad i iPhone

5
Dodane: 14 lat temu

Moleskine, mój ulubiony producent notesów, zapowiedział na swoim blogu, że niedługo zostaną wprowadzone do sprzedaży pokrowce na iPady oraz iPhony. Oczywiście pokrowce będą zintegrowane z ich legendarnymi notesami.

Na razie nie jest podana cena oraz data dostępności. Możemy pokrowce zamawiać w przedsprzedaży na Amazonie.

Dla mnie jest to wręcz wiadomość dnia. Szkoda tylko, że producent zapowiedział, że wersja dla iPhone będzie tylko dla modeli 3G/3GS. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się też zapowiedź modeli dla posiadaczy iPhone 4.

W maju wspominaliśmy o pokrowcu firmy DODOCase, który wzorował się na Moleskinie. Teraz wreszcie będziemy mogli mieć prawdziwego.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 5

Do iPada masz palec, a do notesu bedziasz mial swoj ulubiony dlugopis. Ja nadal wiele rzeczy zapisuje w swoim Moleskinie, choc moge to robic na np. iPadzie. Takie przyzwyczjenie.

@Wojtas – proste, wpisywanie do iPhone czegokolwiek “na szybko” mija się z celem, po prostu nie zdążysz, np. w radiu słyszysz interesujący przepis kulinarny (takie moje hobby gotowanie ;-) ) i co zdążysz go zapisać w iPhone? Ale już w notatniku skrótami tak później przepiszesz do telefonu i cool.