iMagazine

Prywatne muzeum Apple na sprzedaż

03/10/2010, 12:42 · · · 5

Jest ktoś chętny? Na amerykańskim eBay pojawiła się oferta sprzedaży prywatnego muzeum zawierającego dosyć sporą kolekcję komputerów Apple. Właściciel w zestawie oferuje m.in. TAM, Newton, 128k, eMate, Classic, Lisa, iMac i inne. W sumie ponad 20 historycznych komputerów, do tego peryferia, akcesoria, plakaty i oprogramowanie.

Aukcja kończy się 7 października. Jedyny problem to fakt, że właściciel oczekuje odbioru osobistego…w New Jersey.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

macfag napisał(a):

Po co komu muzeum ?
Wystarczy kupić jakikolwiek nowy produkt od Steva Blow Jobsa,a za pół roku i tak się zepsuje.Jedyne do czego się będzie nadawał to muzeum.
Wiem to z własnego doświadczenia.

cyberangel1975 napisał(a):

przez 12 lat miałem awarię tylko jednego kompa z jabłuszkiem (a było tego sporo przez te lata), sprzęt miał już sporo „na liczniku”…
zawsze możesz zainwestować w jakiegoś HP, ale pamiętaj żeby było to coś max drogiego, bo te tanie to się psują (jak stwierdził sam szef HP – bo są tanie :D )…

macfag napisał(a):

Polecam „The Death Of Apple – R.I.P 1976-2010”

Tomek napisał(a):

… fajne, sam mam do oddania za koszt transportu działające 10-cio latki :) 7100 i 8100 + 15″ kolorowy monitor, cały karton dodatków typu HDD, jazz 2GB, zip 100MB + taśmy, ect. ect, do zestawu dokładam karton CD z systemami, programami i innymi ciekawostkami… historia system 7.1 PL, albo 8.1 poprzez 9 do pierwszego X…

LASERman napisał(a):

@macfag
Autor tego smutnego monologu jest jakimś ponurym zrzędą, skoro zaczyna od wielkiego problemu wyglądu ikony to dalej nie może być nic sensownego.
Podobnie jak Twoje nonszalanckie podsumowanie wszystkiego od Apple. Nie podoba Ci się Apple? Nie musisz kupować, używać, czytać na temat. Zdrowia życzę.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK