iMagazine

Cult of Mac: Wywiad z John’em Sculley’em, byłym CEO Apple

14/10/2010, 14:25 · · · 0

Na stronie serwisu Cult of Mac, możemy dziś przeczytać wywiad z byłym CEO Apple, John’em Sculley’em. Jest to jego pierwszy wywiad na temat Apple po jego odejściu z firmy w 1993 roku. Jest on bardzo osobisty i w dużej mierze o Stevie Jobsie.

Ze Sculley’e, rozmawia Leander Kahney, redaktor naczelny Cult of Mac, w Polsce znany m.in. z tego, że jest autorem książki „Być jak Steve Jobs„, której polskiemu wydaniu patronowało Moje Jabłuszko.

Polecam wszystkim przeczytanie wywiadu z osobą, którą ściągnął z Pepsi sam Steve Jobs używając argumentu „wolisz do końca życia sprzedawać słodzoną wodę, czy chcesz mieć szansę na zmianę świata?”.

Ciekawa lektura. Wywiad jest w języku angielskim – link do Cult of Mac.

Grafika ze strony Cult of Mac


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK