iMagazine

iPody dla górników z Chile

14/10/2010, 14:07 · · · 6

Naprawdę byłem wzruszony jak udało się wydobyć pierwszego z uwięzionych górników z kopalni miedzi w Chile. To jest wprost niewyobrażalne co oni przeżyli i jakie mieli szczęście w nieszczęściu. Największe wrażenie zrobił na mnie drugi z wydobytych, który pełen energii wyskoczył jak z procy z kapsuły Fenix, poleciał do czekających za barierką ludzi i zaczął spiewać. Potem rozdawał prezenty „przywiezione z dołu”. Było to niesamowite.

Jak donosi serwis 9to5Mac za francuskim dziennikiem Le Figaro, Steve Jobs zaoferował wszystkim uwolnionym górnikom po iPodzie. Jest to jego prywatny dar dla górników.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Bartosz Milewski napisał(a):

Wow co za gest! normalnie Jobs jest moim bogiem bardzo przydatna rzecz po dwóch miesiącach pobytu pod ziemią. Brawo Jobs a może jeszcze tak ten stylowy golfik i jeansy..???

Marucins napisał(a):

Jak donosi serwis 9to5Mac za francuskim dziennikiem Le Figaro, Steve Jobs zaoferował wszystkim uwolnionym górnikom po iPodzie. Jest to jego prywatny dar dla górników.
:)
Wprost cudnie, przepięknie, wspaniale… **Bartosz Milewski** no bez przesady, nikt nie będzie hańbił mundurku S.J.

Toż to kpina. Temu to już w ogóle w głowie poprzewracało się.

Reorder napisał(a):

a może po bumperze do iphone 4? :)

Michał napisał(a):

A wiadomo które iPody? ;)

JbaczKoz napisał(a):

Po co im bumpersy, skoro nie maja iPhone4? Jako gumka do majtek czy gryzak dla psa?

soczek napisał(a):

A ja tam słyszałem, że iPada.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK