iMagazine

Windows Phone 7 na Samsungu Omnia 7 – pierwsze wrażenia i omówienie systemu

14/10/2010, 10:30 · · · 5

Zapraszam do mojej recenzji/pierwszych wrażeń z Windows Phone 7 na Samsungu Omnia 7.

Disclosure: Samsunga Omnię 7 otrzymaliśmy do testów od Polkomtel S.A (lepiej znany jako PlusGSM). Hardware’owo telefon reprezentuje model produkcyjny — dokładnie takiego możecie się spodziewać w listopadzie, kiedy to ma trafić do oferty operatora. Od strony WP7 jestem zobowiązany wspomnieć, że NIE jest to wersja finalna. Aplikacje dostarczone przez Samsunga również mogą nie być ostatecznie dopracowane. Nie otrzymuję żadnego wynagrodzenia ani benefitów za recenzje.

Wideo


Pierwsze wrażenia możecie dodatkowo przeczytać tutaj, a tymczasem zapraszam do komentarzy jeśli macie jakieś pytania — postaram się na nie odpowiedzieć w recenzji do magazynu.

P.S. Dla spokoju osób stresujących się: Polkomtel potwierdził, dwukrotnie, że recenzje na Samsunga z WP7 są wolne od embarga od dnia 11.10.10. Przypominam tylko, że telefon nie posiada finalnej wersji software’u co jestem zobowiązany napisać.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

ximian napisał(a):

Zapowiada się rzeczywiście interesująco. Można tylko żałować, że MS pozazdrościł Apple filozofii traktowania swoich użytkowników i przez to Windows Phone 7 stał się systemem strasznie zamkniętym na ingerencję z zewnątrz. Bardzo ograniczyli możliwość modyfikacji interfejsu (właściwie można tylko tworzyć HUBy) i uniemożliwili instalację programów w inny sposób niż przez Marketplace.

tomgru napisał(a):

I tak mam wrażenie, że połowo funkcji jest identyczna jak w iphonie, tylko lekko przerobiona, żeby nie było problemu. Tak naprawdę tylko główne menu jest czymś nowy, plus dla „zwykłych” użytkowników którzy przesiądą się ze swoich zwykłych telefonów na coś więcej czyli WP7 – coś więcej, tylko w ich zrozumieniu oczywiście. Ciekaw jestem co na to powiedzą „starsi” użytkownicy windows mobile, ciekawe którą platformę wybiorą iOS czy Androida…..

Marucins napisał(a):

Szajsung – od xx lat nic nie kupię tej firmy

Moridin napisał(a):

@Marucins: zaskakująca jest jakość wykonania samego telefonu. Lepsza IMO niż iPhone 3G/3GS.

ximian napisał(a):

@Marucins – jakich produktów tej firmy używałeś? Tak się składa, że mam m.in. poprzedniczkę opisywanego tu modelu i o jakości wykonania raczej nic złego powiedzieć nie mogę. Omnia 7 nie tylko trzyma poziom ale idzie pod tym względem krok naprzód.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK