iMagazine

Chyba wiemy co dziś będzie pokazane

20/10/2010, 12:00 · · · 2

Nasz redakcyjny kolega Przemek Pająk, na swojej stronie opisuje co dziś zostanie zaprezentowane przez Apple. Okazuje się, że wystarczy trochę dociekliwości i kojarzenia pewnych logicznych i do tego widocznych dla wszystkich znaków, aby dojść do wniosków, że pokazany będzie nowy Macbook Air (lub pod zmienioną nazwą), iLife’11 oraz nowy produkt, prawdopodobnie system operacyjny 10.7 Lion (aczkolwiek może być to tylko jego zapowiedź). Caly „myk” polega na tym, że odpowiednie działy na forum na stronie Apple, mają kolejne numery.

Macbook Air – MBA Need official name

iPhoto’11

Garageband’11

iMovie’11

Oraz zapewne Lew

Przemku gratulujemy spostrzegawczości. No i szkoda, że popsułeś zabawę ;-)


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Witucha0 napisał(a):

Nie dość że popsuł zabawę to jeszcze przez niego apple zmieniło nazwy „Discussions” na nic nie mówiące np. a, ad, ac, ca…….

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK