iMagazine

Aktualizacje: Aperture, ProKit, Java oraz Macbook Air

21/10/2010, 02:22 · · · 2

W systemowych Uaktualnieniach pojawiły się paczki z poprawkami dla Aperture 3.1 (357MB), ProKit 6.0 (13,5MB), Java for Mac OS X 10.6 Update 3 (74,3MB).

Ale to nie wszystkie poprawki, które dziś się pojawiły. Mamy też poprawkę do…najnowszych Macbooków Air – MacBook Air (Late 2010) Software Update 1.0 (365KB)


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

andig napisał(a):

Przechodząc od razu do sedna – Java na Maca ssssssiiiiiieeee !!! Co gorsza, od dawna są z nią problemy. Teraz jednak, jak dla mnie, miarka się przebrała. Java nie spełnia swojego podstawowego założenia !!! Nie działa identycznie na każdym systemie !!! Moją wściekłość pobudził program EdSim51, w którym błędzie wyświetla się wyświetlacz LED, co uniemożliwia mi sprawdzenie kodu na Mac’u !!! Co śmieszniejsze, działa poprawnie na Ubuntu, który jest podobny do Mac’a w porównaniu z Windowsem. Nie rozumiem, jak można do takich sytuacji dopuszczać ?!?! Liczyłem, że ta łatka to załatwi, ale niestety nic się w mojej sprawie nie zmieniło. Tym razem nie omieszkam napisać do Supportu…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK