Mastodon

1/3 użytkowników iPadów nie ma żadnych programów

8
Dodane: 13 lat temu

Wg badań firmy analitycznej Nielsen wynika, że 1/3 użytkowników iPadów nie ma na swoich urządzeniach zainstalowanych żadnych dodatkowych aplikacji ponad te, które przychodzą preinstalowane w systemie.

Badanie zostało przeprowadzone na 5000 użytkowników w sierpniu tego roku.

Sam mam kilkoro znajomych, zafascynowanych Apple i gadżetami, którzy nie mają nic poinstalowanego w swoich iPhonach lub iPadach. Część z nich z wyboru, część z nich z braku czasu, bo są na tyle zajęci, że telefon służy im tylko do dzwonienia. A część oczywiście z braku wiedzy jak to zrobić.

A jak to jest z Wami? Macie poinstalowane aplikacje na swoich iPhonach i iPadach? Ile ich macie zainstalowanych jeśli macie oczywiście?

Źródło: Cult of Mac

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 8

+ do tego installusa i cydie.

Ja kupiłem iPhona żeby mieć wszysyko w jednym. Konsola TV bo czasem gram w MC2 na telewizorze albo filmy z kompa na tv oglądam lub czasem ba telewizorze włącze se eske tv lub justin.tv i wiele wiele innych. Mam tyle funckji w iPhonie że aż siły nie mam tego by wypisywać tu wszystkie. Mam 3.1.3 i tyle super programów łatek itd że sam 4.x nie jest lepszy lecz gorszy. Mój soft w ipku jest o wiele lepszy niż sam czysty 4.x nawet android mu nirdorównuje.

Dobrze ponad 500, więc dzięki Stefanowi za foldery ;-) A ja naprawdę dużo nie używam. Trochę ciężko mi sobie wyobrazić, że mając dostęp do AppStore, ludzie nie używają dodatkowych programów. Przecież taka jest idea, żeby stworzyć sobie własny telefon, odpowiedni dla indywidualnych potrzeb ;-)

I do tego w cydii jest fajny program. Libhide dzięki któremu będzie można ukryć ikony nieużywane przez nas np. Giełda. Ja jej w ogóle nie używam więc ukryłem tak jak kilkanaście innych nawet tych doinatalowanych programów z cydii np. Bacgrounder

Raz po wprowadzeniu iOS 4 chcialem z ciekawości sprawdzić jak to jest z tymi aplikacjami i udało mi się zainstalować ok 1,5tys aplikacji na moim iPhonie. ale tak na codzień to mam zainstalowane ok 200 appsów. I dodam że wszystkie pochodzą z AppStore i nie ma wśród nich żadnej z Cydii.

No i widzę że użytkownik Paralityk znowu zawitał na stronie i znowu zacznie się lawina postów na temat jaka to wspaniała rzecz pobierać aplikacje z Cydii zamiast z AppStore.
Fakt w Cydii są ciekawe programy ale mnie ona wcale nie interesuje. Na starym 3G zrobiłem jailbreak żeby nie odróżniał się od 3GS i 4. Odblokowałem tapetę, multitasking i % baterii. Cydii nawet nie instalowałem.
A co dobrego znajduje w Cydii. Jedną rzecz. Możliwość ściągnięcia simlocka. Bo nie każdy chce byc w Erze lub Orange.