iMagazine

1/3 użytkowników iPadów nie ma żadnych programów

22/10/2010, 09:25 · · · 8

Wg badań firmy analitycznej Nielsen wynika, że 1/3 użytkowników iPadów nie ma na swoich urządzeniach zainstalowanych żadnych dodatkowych aplikacji ponad te, które przychodzą preinstalowane w systemie.

Badanie zostało przeprowadzone na 5000 użytkowników w sierpniu tego roku.

Sam mam kilkoro znajomych, zafascynowanych Apple i gadżetami, którzy nie mają nic poinstalowanego w swoich iPhonach lub iPadach. Część z nich z wyboru, część z nich z braku czasu, bo są na tyle zajęci, że telefon służy im tylko do dzwonienia. A część oczywiście z braku wiedzy jak to zrobić.

A jak to jest z Wami? Macie poinstalowane aplikacje na swoich iPhonach i iPadach? Ile ich macie zainstalowanych jeśli macie oczywiście?

Źródło: Cult of Mac

8

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Wojtass@nteelukaszParalitykArtur Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Artur
Gość
Artur

Mam lacznie (iphone/ipad) 463 aplikacje ;)

Paralityk
Gość
Paralityk

+ do tego installusa i cydie.

Ja kupiłem iPhona żeby mieć wszysyko w jednym. Konsola TV bo czasem gram w MC2 na telewizorze albo filmy z kompa na tv oglądam lub czasem ba telewizorze włącze se eske tv lub justin.tv i wiele wiele innych. Mam tyle funckji w iPhonie że aż siły nie mam tego by wypisywać tu wszystkie. Mam 3.1.3 i tyle super programów łatek itd że sam 4.x nie jest lepszy lecz gorszy. Mój soft w ipku jest o wiele lepszy niż sam czysty 4.x nawet android mu nirdorównuje.

lukasz
Gość
lukasz

897:D do tego cydia i aplikacja foldery w folderach bo bym mial niezly bajzel :D

s@ntee
Gość

Dobrze ponad 500, więc dzięki Stefanowi za foldery ;-) A ja naprawdę dużo nie używam. Trochę ciężko mi sobie wyobrazić, że mając dostęp do AppStore, ludzie nie używają dodatkowych programów. Przecież taka jest idea, żeby stworzyć sobie własny telefon, odpowiedni dla indywidualnych potrzeb ;-)

Paralityk
Gość
Paralityk

I do tego w cydii jest fajny program. Libhide dzięki któremu będzie można ukryć ikony nieużywane przez nas np. Giełda. Ja jej w ogóle nie używam więc ukryłem tak jak kilkanaście innych nawet tych doinatalowanych programów z cydii np. Bacgrounder

Wojtas
Gość
Wojtas

Raz po wprowadzeniu iOS 4 chcialem z ciekawości sprawdzić jak to jest z tymi aplikacjami i udało mi się zainstalować ok 1,5tys aplikacji na moim iPhonie. ale tak na codzień to mam zainstalowane ok 200 appsów. I dodam że wszystkie pochodzą z AppStore i nie ma wśród nich żadnej z Cydii.

Wojtas
Gość
Wojtas

No i widzę że użytkownik Paralityk znowu zawitał na stronie i znowu zacznie się lawina postów na temat jaka to wspaniała rzecz pobierać aplikacje z Cydii zamiast z AppStore.
Fakt w Cydii są ciekawe programy ale mnie ona wcale nie interesuje. Na starym 3G zrobiłem jailbreak żeby nie odróżniał się od 3GS i 4. Odblokowałem tapetę, multitasking i % baterii. Cydii nawet nie instalowałem.
A co dobrego znajduje w Cydii. Jedną rzecz. Możliwość ściągnięcia simlocka. Bo nie każdy chce byc w Erze lub Orange.