iMagazine

Metalowe plecy dla iPhone 4

23/10/2010, 11:43 · · · 6

Jeśli boicie się o swojego iPhone 4 i jego szklane plecy, to możecie kupić za około 14USD ich metalowy zamiennik. iPhone 4 jest wtedy, przynajmniej teoretycznie, lepiej zabezpieczony. Oczywiście nie zmienia się jego rozmiar i w związku z tym wszystkie oryginalne akcesoria będą pasowały.

Jeśli myślicie o takim rozwiązaniu, to radzę się pospieszyć z zakupami – producent może mieć niedługo poważne problemy ze strony Apple, bo jak się przyjrzycie uważnie zdjęciu, na obudowie są wygrawerowane oryginalne napisy oraz oznakowanie, co nie jest akceptowane przez Coupertino.

Adres sklepu znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: Technabob


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Em napisał(a):

pięknie wygląda.. tak szlachetniej

Wojtas napisał(a):

Tak powinien wyglądać oryginał.

andig napisał(a):

@Wojtas:
W sumie racja. Teraz wygląda cukierkowato, a z tym alu, bardziej biznesowo i poważnie :).

inteligentne domy napisał(a):

Zamowionko poszlo. Zobaczymy co (jesli) przyjdzie ;)

Michał napisał(a):

Ok, a jak trudna jest wymiana tego elementu i co wtedy z gwarancją? :)

Wojtas napisał(a):

@andig
powiem więcej. Powinny być trzy wersję iPhona. Czarny, biały(którego dalej nie ma w sprzedaży) oraz taka wersja gdzie ma tył i przód z metalu lub polerowanej stali. Taki jak ta specjalna wersja iPoda Shuffle 3G.

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK