iMagazine

Nowe MacBooki Air w Speedmark 6.5

26/10/2010, 12:32 · · · 3

Macworld opublikował najnowsze wyniki swojego Speedmark 6.5, w skład którego wchodzą typowe codzienne operacje typu pakowanie i rozpakowywanie plików, konwersja plików w MS Word czy iTunes oraz kilka bardziej zaawansowanych jak CineBench czy MathematicaMark.

Zwróćcie uwagę na MacBooka Pro 13″ 2.4GHz. Daje do myślenia … więcej na temat w najbliższym numerze iMagazine.

Wykres stworzony w Numbers na potrzeby tego wpisu. Dane z Macworld.


Wojtek Pietrusiewicz

Wydawca, fotograf, podróżnik, podcaster – niekoniecznie w tej kolejności. Lubię espresso, mechaniczne zegarki i zwinne samochody. Niedawno rozpocząłem prowadzenie kursów Lightrooma i fotografii na Pikselowe.pl – zapraszam.


Dodaj komentarz

Edi napisał(a):

Ten MacBook Pro 13 jest w konfiguracji z HDD.

andig napisał(a):

O kurde, szok. Jeśli to jest rzeczywiście prawdziwy benchmark prac biurowych, to info miażdży. Spodziewałem się wyników podobnych do poprzedniej generacji, a tu taka odskocznia… No no… Eee PC sucks przy tym… – fajny komputer, ale moim zdaniem jest za wolny. Oznacza to też, że rodzina pro, może jeszcze pokazać nam nie jeden pazur :D…

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK