iMagazine

Startuje konkurs iStudent

27/10/2010, 12:16 · · · 3

Zapraszam wszystkich czytających nas studentów do wzięcia udziału w konkursie iStudent. Konkurs organizowany jest przez firmę iSource, a ja mam tą przyjemność bycia jednym z jurorów. Całemu jury przewodzi zaś sam Steve Wozniak!!!

Także klikajcie w „Lubię to” na facebookowej stronie iStudenta oraz aplikujcie do konkursu – przy okazji zapraszam do zostania fanem naszej strony jeśli jeszcze nimi nie jesteście.

Poniżej przeczytacie więcej na temat konkursu iStudent w oficjalnej informacji prasowej:

iStudencie! Co Ty wiesz o Apple?

Sam Steve Wozniak szuka iStudenta, który jeszcze w tym semestrze będzie przemierzać korytarze swojej uczelni wyposażony w najnowsze rozwiązania marki Apple

Studencie! Podoba ci się design i funkcjonalność komputerów i oprogramowania Apple? Podziwiasz żywe legendy świata komputerów i cyfrowych mediów – Steve’a Jobsa i Steve’a Wozniaka? Chciałbyś sam się przekonać co sprawia, że przy okazji premiery każdego nowego produktu przed sklepami Apple ustawiają się kilometrowe kolejki? Od dzisiaj masz jeszcze jedną szansę na wykazanie się swoją kreatywnością i otrzymanie MacBooka Pro, iPoda touch lub iPoda nano!

Firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce, ogłasza na stronach popularnego serwisu społecznościowego Facebook rekrutację na iStudenta, który swoją wiedzą, kreatywnością i ambicjami zachwyci samego Steve’a Wozniaka, współzałożyciela firmy Apple i guru informatyki.

A więc, Studenci, do dzieła! Wystarczy wejść na stronę facebook.com/iStudent, kliknąć w zakładkę Rekrutacja a następnie, postępując zgodnie z instrukcjami, wprowadzić swoje CV i czekać na zaproszenie do aplikacji Assesment Center. Od 27 października przez 15 dni aplikacja publikować będzie zagadki i zadania sprawdzające wiedzę i umiejętności kandydatów. Na ich rozwiązanie uczestnicy będą mieli maksymalnie 5 minut. Liczba przyznanych punktów będzie zależeć od szybkości uczestników konkursu. Warto się spieszyć – za błyskawiczne odpowiedzi przyznawane są dodatkowe punkty. Wszystkie zagadki będą dotyczyć produktów i rozwiązań Apple, ich możliwości i zastosowań oraz historii firmy i ciekawostek z nią związanych. Dodatkowe punkty, zwiększające szanse na wygraną, można też zdobyć rekrutując kolejnych uczestników konkursu.

Kandydaci z największą liczbą punktów przejdą do ostatniego etapu konkursu, w którym ich głównym zadaniem będzie przekonanie jury, że to właśnie oni są wymarzonymi iStudentami. Ważna będzie nie tylko kreatywność ale i mocne nerwy –  honorowym przewodniczącym jury jest sam Steve Wozniak! W skład wchodzą też: Dominik Łada (iMagazine), Malwina Kośka (iSource), a także Michał Juda i Jan Stasz (agencja interaktywna Filemon&Bauncis).

Zwycięzca otrzyma tytuł najlepszego iStudenta oraz MacBooka Pro i iPoda nano! Za zdobycie drugiego miejsca przewidziano nagrodę w postaci iPoda touch, zaś trzecie miejsce będzie premiowane iPodem nano. Dodatkowo, wszyscy finaliści otrzymają voucher na naukę w Empik School, a na pozostałych uczestników czekają bony o wartości 150 zł do wykorzystania w tej szkole języków obcych.

Studenci na całym świecie korzystają z nowatorskich rozwiązań firmy Apple, w pełni wykorzystując możliwości jakie daje im cyfrowy świat. W ten sposób odkrywają, że nauka może być czystą przyjemnością – mówi Malwina Kośka, z firmy iSource. – iStudent to osoba, która w każdej sytuacji jest sobą, korzysta z MacBooka na wykładach i ćwiczeniach, chłonie wiedzę z iTunes University, a w przerwach czy w drodze na wykłady słucha muzyki z iPoda. Zadaniem zwycięzcy naszej zabawy będzie propagowanie produktów firmy Apple, a także przekazywanie innym swojej energii i kreatywności. To również niepowtarzalna szansa by zaimponować Steve’owi Wozniakowi. Kto wie, może jakiś polski student pójdzie w jego ślady…

Wejdź na stronę: http://apps.facebook.com/istudent-rekrutacja

3

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcin Stępień Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Stępień
Gość

Szkoda, że już nie jestem studentem