iMagazine

Ile już mamy iPadów w Polsce?

29/10/2010, 11:05 · · · 8

Warsaw Business Journal z 25.10 powołując się na Dziennik Gazetę Prawną, podaje, że w Polsce sprzedano już około 10000-15000 sztuk iPada, produktu, który oficjalnie nie jest jeszcze u nas dostępny.

W sumie niezły wynik. Z prostej kalkulacji wynika, że miesięcznie od premiery sprowadzano do Polski około 2000 sztuk iPadów.

Wg najnowszych plotek, które do nas docierają, iPad w oficjalnej dystrybucji w Polsce powinien pojawić się po 15.11.2010.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Jaromir napisał(a):

Jeżeli plotka się potwierdzi to znamy też dość dokładnie przybliżoną datę premiery iOS 4.2 ;-)

Jacek napisał(a):

Będąc poslkim dystrybutorem pewnie pluł bym sobie w brodę, że tyle, 10 000 x marża handlowa, pieniążków przeszło koło nosa…

Marcin Stępień napisał(a):

Sporo tego przeszło z importu :)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK