iMagazine

58 calowy iPhone

30/10/2010, 09:08 · · · 3

Wasz nowiutki iPhone 4 jest za mały? Nie ma problemu, za kilka dni będzie dostępny odpowiednik w rozmiarze 58 cali. No prawie, bo będzie to ekran który będzie współpracował z podłączonym do niego iPhonem. Ekran będzie oczywiście dotykowy.

Jedyny problem jest w tym, że podłączany iPhone będzie musiał być wprowadzony w tryb Jailbreak.

Ciekawe ile to cudo będzie kosztowało? Dla celów prezentacyjnych samo Apple powinno się tym produktem zainteresować.

Więcej na temat projektu znajdziecie na stronie producenta.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

Paralityk napisał(a):

W cydii jest aplikacja o dokładnej nazwie „TVOut2 Mirror TVOut” która umożliwia wyświetlenie obrazu ekranu iPhona na telewizor i chodzi bardzo płynnie. Pewnie na tej zasadzie to będzie działało [ten stół] tyle że dojdzie dodatkowo dotyk ze stołu o ile się nie myle bo nie wiem czy ten stół ma dotyk bo się cheba niedoczytałem lub czegoś nie pominołem. „TVOut2 Mirror TVOut” pewnie też korzystam sam Jobs [np. na prezentacji żyroskopu gdy Jobs grał w jakieś klocki za pomocą żyroskopu i miał kabel TV podpięty do dużego ekranu i był obraz jednocześnie na TV i na iPhonie].

Dodam że posiadam iPhona 3Gs i nie jestem zdziwiony z tego powodu że nie będzie to działało na 3G i 2G z powodu ograniczeń sprzętowych [użytkownicy 3G i 2G by się skarżyli na to że będzie to działało bardzo topornie dlatego też goście zrezygnowali z 3G i 2G żeby nie mieli skarg].

Tu widać dokładnie korzystanie z programu „TVOut2 Mirror TVOut” lub innego podobnego :D. Tak samo sie dzieje gdy sam podpinam mojego iPhona do TV. Gdy wsadzę kabel iPhone sam automatycznie wyświetla obraz na TV. JB rządzi :D

Marcin Cieszyn napisał(a):

heh … iPad 2G ;)

Dbamy o Twoją prywatność

Od dnia 25 maja 2018 r. dostosowujemy naszą działalność do nowego Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, aby udzielić Ci bardziej szczegółowych informacji, w jaki sposób iMagazine.pl chroni twoją prywatność, oraz w jaki sposób możesz korzystać ze swoich praw odnośnie danych osobowych.

Kliknij w poniższy link, aby zapoznać się z zaktualizowaną Polityką Prywatności.

Dziękujemy, że jesteś z nami,
redakcja iMagazine

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ OK