Mastodon

58 calowy iPhone

3
Dodane: 13 lat temu

Wasz nowiutki iPhone 4 jest za mały? Nie ma problemu, za kilka dni będzie dostępny odpowiednik w rozmiarze 58 cali. No prawie, bo będzie to ekran który będzie współpracował z podłączonym do niego iPhonem. Ekran będzie oczywiście dotykowy.

Jedyny problem jest w tym, że podłączany iPhone będzie musiał być wprowadzony w tryb Jailbreak.

Ciekawe ile to cudo będzie kosztowało? Dla celów prezentacyjnych samo Apple powinno się tym produktem zainteresować.

Więcej na temat projektu znajdziecie na stronie producenta.

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 3

W cydii jest aplikacja o dokładnej nazwie „TVOut2 Mirror TVOut” która umożliwia wyświetlenie obrazu ekranu iPhona na telewizor i chodzi bardzo płynnie. Pewnie na tej zasadzie to będzie działało [ten stół] tyle że dojdzie dodatkowo dotyk ze stołu o ile się nie myle bo nie wiem czy ten stół ma dotyk bo się cheba niedoczytałem lub czegoś nie pominołem. „TVOut2 Mirror TVOut” pewnie też korzystam sam Jobs [np. na prezentacji żyroskopu gdy Jobs grał w jakieś klocki za pomocą żyroskopu i miał kabel TV podpięty do dużego ekranu i był obraz jednocześnie na TV i na iPhonie].

Dodam że posiadam iPhona 3Gs i nie jestem zdziwiony z tego powodu że nie będzie to działało na 3G i 2G z powodu ograniczeń sprzętowych [użytkownicy 3G i 2G by się skarżyli na to że będzie to działało bardzo topornie dlatego też goście zrezygnowali z 3G i 2G żeby nie mieli skarg].

http://www.youtube.com/watch?v=52hMWMWKAMk&feature=fvw

Tu widać dokładnie korzystanie z programu „TVOut2 Mirror TVOut” lub innego podobnego :D. Tak samo sie dzieje gdy sam podpinam mojego iPhona do TV. Gdy wsadzę kabel iPhone sam automatycznie wyświetla obraz na TV. JB rządzi :D