iMagazine

Aktualizacja iPhoto’11 do 9.0.1

30/10/2010, 11:03 · · · 9

W systemowych „Uaktualnieniach”, jak donosi MacNN, użytkownicy najnowszej wersji iLife’11 znajdą aktualizację iPhoto do wersji 9.0.1.

Aktualizacja poprawia błąd zgłaszanych przez wielu użytkowników, polegający na tym, że w trakcie upgradu z poprzedniej wersji iPhoto do najnowszej, stracić można było część lub nawet całą bibliotekę zdjęć.

Osobiście nie mam jeszcze zainstalowanego najnowszego iLife’11 i chyba jeszcze chwilę poczekam. Ale u mnie jest inny powód – brak w iPhoto możliwości robienia kalendarzy, co w obliczu zbliżającej się gwiazdki i prezentów, które właśnie w postaci kalendarzy przygotowuje, jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Prosimy o informacje tych z Was, którzy maja najnowszy iLife’11, czy aktualizacja przebiegła bez problemów. Interesujące jest też to, czy ktoś z Was miał problem ze znikajacą biblioteką i czy aktualizacja poprawiła go.

Pamiętajcie – zawsze róbcie backupy.


Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


Dodaj komentarz

b4it napisał(a):

U mnie aktualizacja się udała. Nie było problemów.

http://cl.ly/337507f5d2188a9958ee

Remik_K napisał(a):

To już wszyscy u Ciebie w domu wiedzą co dostaną :D Nie będzie niespodzianki!

Dominik Łada napisał(a):

Oni niestety sie tego domagają. Tu nie ma nic z niespodzianki. Niestety :-)

jargo napisał(a):

nie miałem problemów po instalacji, ale aktualizację zassałem :) , mam ogólnie u mnie do pakietu iLife’11 ciekawe spostrzeżenie, pod koniec instalacji trzeba produkt zarejestrować wszystko przebiega ok, jednak w poszczególnych aplikacjach widnieje zarejestruj (np) iWeb, iPhoto ???

Marek napisał(a):

Witam,
ja zainstalowałem wersję 11 bez żadnych problemów. Biblioteka zdjęć miała ok. 60 GB. Co do braku możliwości tworzenia kalendarzy, to opcja ta zostanie za jakiś czas udostepniona. Tak jet napisane w helpie.
Pozdrawiam.

iSeb napisał(a):

@ argo: W pakiecie ’09 też jest opcja rejestracji. W każdej aplikacji jest w menu polecenie Register iPhoto, Register iDVD itd. Ale to jest tylko opcja. Nie trzeba niczego rejestrować.

Marcin Cieszyn napisał(a):

Dzięki za pomysł z kalendarzami ;)