iMagazine

Aktualizacja iPhoto’11 do 9.0.1

30/10/2010, 11:03 · · · 9

W systemowych „Uaktualnieniach”, jak donosi MacNN, użytkownicy najnowszej wersji iLife’11 znajdą aktualizację iPhoto do wersji 9.0.1.

Aktualizacja poprawia błąd zgłaszanych przez wielu użytkowników, polegający na tym, że w trakcie upgradu z poprzedniej wersji iPhoto do najnowszej, stracić można było część lub nawet całą bibliotekę zdjęć.

Osobiście nie mam jeszcze zainstalowanego najnowszego iLife’11 i chyba jeszcze chwilę poczekam. Ale u mnie jest inny powód – brak w iPhoto możliwości robienia kalendarzy, co w obliczu zbliżającej się gwiazdki i prezentów, które właśnie w postaci kalendarzy przygotowuje, jest dla mnie nie do zaakceptowania.

Prosimy o informacje tych z Was, którzy maja najnowszy iLife’11, czy aktualizacja przebiegła bez problemów. Interesujące jest też to, czy ktoś z Was miał problem ze znikajacą biblioteką i czy aktualizacja poprawiła go.

Pamiętajcie – zawsze róbcie backupy.

9

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii i dobrej kuchni. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Marcin CieszyniSebMarekjargoDominik Łada Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
b4it
Gość

U mnie aktualizacja się udała. Nie było problemów.

http://cl.ly/337507f5d2188a9958ee

Remik_K
Gość
Remik_K

To już wszyscy u Ciebie w domu wiedzą co dostaną :D Nie będzie niespodzianki!

jargo
Gość
jargo

nie miałem problemów po instalacji, ale aktualizację zassałem :) , mam ogólnie u mnie do pakietu iLife’11 ciekawe spostrzeżenie, pod koniec instalacji trzeba produkt zarejestrować wszystko przebiega ok, jednak w poszczególnych aplikacjach widnieje zarejestruj (np) iWeb, iPhoto ???

Marek
Gość
Marek

Witam,
ja zainstalowałem wersję 11 bez żadnych problemów. Biblioteka zdjęć miała ok. 60 GB. Co do braku możliwości tworzenia kalendarzy, to opcja ta zostanie za jakiś czas udostepniona. Tak jet napisane w helpie.
Pozdrawiam.

iSeb
Gość
iSeb

@ argo: W pakiecie ’09 też jest opcja rejestracji. W każdej aplikacji jest w menu polecenie Register iPhoto, Register iDVD itd. Ale to jest tylko opcja. Nie trzeba niczego rejestrować.

Marcin Cieszyn
Gość

Dzięki za pomysł z kalendarzami ;)