iMagazine

Eventer – imprezy, prezentacje, koncerty na iOS

30/10/2010, 10:51 · · · 1

Pojawiła się ciekawa aplikacja, która może być stosowana podczas wszelkiego rodzaju imprez, prezentacji czy np. koncertów. Aplikacja dla uczestników zarządzana przez organizatora – Eventer.

Pamiętacie jak to było kiedy większośc informacji była papierowa? Żeby pójść na koncert, należało wydrukować repertuar lub szukać ulotek od organizatora. O repertuarze w kinie dowiadywaliśmy się z gazet. Później wszystko było w internecie, sprawdzaliśmy szybko informacje, wybieraliśmy seans i ruszaliśmy do kina. Kto z was był na Openerze i szukał ‚ulotkarzy’ rozdających gazetkę z repertuarem dnia lub pytał znajomego o godzine ulubionego zespołu.

Dzięki aplikacjom mobilnym możemy mieć wszystkie te informacje przedstawione w bardzo wygodny sposób w telefonie.

Eventer jest aplikacja do zarządzania eventami. Oferuje nam:

– Kalendarz
– Mapę
– Powiadomienia
– Listę prowadzących/sponsorów/dowolny content
– Pomoc w dojeździe na event
– Wbudowane filmy

W ciągu sekundy możemy sprawdzić dowolną informacje o evencie. Jesteśmy na koncercie? Nie wiemy kto za chwile będzie grać na scenie lub chcemy się dowiedzieć kiedy będzie nasz ulubiony wokalista – proszę, od tego jest właśnie Eventer. Zgubiliśmy się lub nie wiemy gdzie jest dany pokój? Mamy mapę. Interesuje nas kim jest osoba prowadząca lektorat? Proszę bardzo. Cały content oparty na HTML, szybko, łatwo i przyjemnie.

Powstaje pytanie, czy aby napewno będę używał aplikacji do eventów? No cóż, niektórzy robią zdjęcia ulotkom i potem sprawdzają repertuar zaglądając do zdjęć. Eventer jest wygodnym narzędziem w naszym telefonie.

Eventer jest aplikacją typu white-labeled, to znaczy że jest to silnik dzięki któremu można dostosować aplikację pod dowolny event w krótkim czasie. Każdy organizator koncertu,festiwalu czy konferencji będzie miał własną aplikację w AppStore pod własną nazwą, ze swoją ikonką i całkowicie oryginalnym contentem. Dzięki takiemu rozwiązaniu aplikacja powstaje w bardzo szybkim czasie a jej cena jest o wiele atrakcyjniejsza niż dedykowane rozwiązania.

Eventer był do tej pory wykorzystany w kilku imprezach m.in. TEDex Kraków, czy AgileEE 2010 w Kijowie.

Autorzy programu w najbliższym czasie planują przygotować wersję dla „każdego”, która będzie mogła obsłużyć nawet imprezę domową.

Strona producenta: www.aenima.pl/eventer

1

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, fanatyk sprzętu z nadgryzionym jabłkiem, poza tym ma świra na punkcie fotografii, dobrej kuchni, swojej żony oraz synów - Franka i Leona. Współzałożyciel i "rednacz" iMagazine - @dominiklada


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcin Cieszyn Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Cieszyn
Gość

Całkiem miła informacja dla lasów równikowych ;)