Mastodon

Ankieta – w jaki sposób wolisz przeglądać newsy na swoim iPhonie/iPadzie?

6
Dodane: 14 lat temu

Na rynku możemy zaobserwować 3 drogi, które obierają serwisy internetowe, w dostarczaniu treści na urządzenia przenośne z iOS.

Pierwsza z nich to jest przygotowane specjalnie pod kątem iPhona, iPoda Touch czy też iPada strony www. Druga opcja to są dedykowane aplikacje dostępne w App Store, które umożliwiają nam czytanie newsów, a serwisom pewną interakcję z czytelnikami. Trzecią drogą jest nie robienie niczego, tzn wydawcy nie dostosowują swoich serwisów do potrzeb urządzeń mobilnych – serwisy są tak samo widoczne na komputerach stacjonarnych jak i na przenośnym Safari.

Jest jeszcze czwarta droga, niejako od strony czytelników – RSSy i aplikacje do ich czytania.

Ciekawi nas Wasze zdanie w tej kwestii. Proponujemy ankietę.

W jaki sposób preferujesz czytać newsy w swoim iPhonie/iPadzie/iPodzie Touch?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dominik Łada

MacUser od 2001 roku, rowery, fotografia i dobra kuchnia. Redaktor naczelny iMagazine - @dominiklada

Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 6

Do jakiegoś czasu używałem safari, na którym denerwowały mnie serwisy zrobione specjalnie dla telefonów komorkowych, zawsze po wejsciu na serwis musiałem klikać jeszcze raz na wersje pełna. Teraz przeszedłem na RSS ale jak jakiś artykuł mnie zainteresuje to i tak musze nacisnać ”otwórz w safari” gdyż bardzo często RSS to tylko pobierzne informacje. I gdy już otworzy w safari to i tak klikam dalej na pełna wersję. Tak więc preferuje dwie z tych metod RSS oraz Pełne wersje stron www. Pozdrawiem.

Pełna wersja strony. Steve podczas prezentacji pierwszego iPhona w styczniu 2007 porównywał jak wygląda strona na iPhonie i na innych telefonach. A mnie właśnie denerwują te wersje mobilne. Nie tylko wasza strona ale także np. tvn24.