Mastodon

“Bitelsi” w iTunes Store

Norbert Cała
norbertcala
14
Dodane: 13 lat temu

Chwilę przed godziną premiery, w iTunes pojawiła się anonsowana od wczoraj wielka nowość.

Od dziś będziemy mogli nabyć (o ile mamy konto w odpowiednim kraju) w iTunes Store całą dyskografię zespołu The Beatles. Dostępne będą wszystkie albumy w cenie 12,99 Euro lub 19,99 Euro lub jeśli jesteśmy wielkimi fanami to będziemy mogli nabyć The Beatles Box Set w cenie 149 Euro. Nic tylko słuchać ….

Norbert Cała

Jedno słowo - Geek.

norbertcala
Zapraszamy do dalszej dyskusji na Mastodonie lub Twitterze .

Komentarze: 14

Lepiej pomyślmy jak wpłynąć na powstanie iTunes PL !!! a takie zmiany to żadne zmiany, to się i tak należy bo kasa wpływa do ludzi którzy są spadkobiercami tych utworów muzycznych i innych,to czysty biznes nic więcej.Zaraz pojawią się filmy kultowe i tez będzie to samo :( Albo ma firma prestiż albo nie?a biznes jest biznesem :)Dajmy zarobić i naszym autorom tekstów i muzykom !!! :)

Jedno jest jednak w tej całej zamieszanie świetne – Apple znowu potrafi zaskakiwać. Nie było tym razem żadnych przecieków itd. Miło popatrzeć jak ludzie narzekają z powodu szoku jaki przeżyli, a nie z powodu tego że na “przeciekach” widzieli to samo ;-)

“Robert napisał(a): Lepiej pomyślmy jak wpłynąć na powstanie iTunes PL ”

Chłopie w jakim ty kraju żyjesz? Rozejrzyj się, to od nas nie zależy to banda złodziei czucha na pieniądze od Apple – czyli w sumie to będą nasze, my będziemy za to płacić.